Екс-нардеп від ВО "Свобода" Ірина Фаріон відреагувала на коментарі журналіста Дмитра Гордона. Вона закликала його вибачиться перед нею і навіть роз'яснила, як це повинно пройти.

Але Фаріон на цьому не зупинилася. Вона сказала в ефірі одного з телеканалів, що Гордон також повинен вибачитися перед Степаном Бандерою.

"Я вимагаю від цієї недоістоти приїхати в Старий Угринів (це на Франківщині, нехай собі карту купить, щоб знав, де це), впасти там на землю, яка першою відчула ноги маленького Степанки Бандери, і попросити вибачення у Степана Бандери та всіх бандерівців за то, що воно сказало, що Степан Бандера - нацистський прихвостень. воно ж хворе! Нехай поїде і визнає в присутності місцевих ксьондзів і преси ", - емоційно висловилася Фаріон.

Вона додала, що Гордон повинен знову прийти на той же канал і в ефірі "попросити вибачення у доктора філологічних наук, професора Ірини Фаріон". Екс-нардеп захотіла, щоб Гордон також став перед нею на коліна.

Вона заявила, що журналіст повинен пройти поліграф, де відповість на питання про причетність до російських спецслужб.

Популярні новини зараз
Польща готується до війни: "Ймовірність дуже висока" Будемо ходити на відро: у Київраді готують українців до нових реалій у разі блекауту "Ми не зможемо перемогти": Дмитро Кулеба у відчаї звернувся до країн НАТО Індексація пенсій з 1 грудня: кому з літніх українців пощастить із надбавкою
Показати ще

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, журналіст Дмитро Гордон вступив у перепалку колишнім народним депутатом від ВО "Свобода" Іриною Фаріон. Суперечка виникла через мовне питання. На думку Фаріон, кожен громадянин України повинен розмовляти українською мовою. Той, хто не буде його використовувати в повсякденному житті не повинен в країні отримувати освіти і роботу.