Ми вже почали перераховувати найголовніші фестивалі України в 2017 році. Так що продовжимо:

- Республіка 2017: Перший в нашому списку не тільки музичний фестиваль. Це скоріше фестиваль вуличного мистецтва, з прекрасним музичним супроводом. Проходить у Кам'янці-Подільському 1-3 вересня, де біля Замку поставлять аж п'ять сцен, для різних виступів. Крім художників зі всієї України тут будуть виступати такі гурти, як: ANACONDAZ, JINJER, ДайДарогу !, DETACH, Один в каное.

- Бандерштат 2017: буде проходити в селі Рованці Луцької області. Дата: 4-6 серпня. Це, в першу чергу, фестиваль українського духу. За свою десятирічну історію він став одним з найбільших в Україні. Крім виступів груп там проходитимуть різноманітні майстер-класи, лекції та багато іншого. Виступатимуть: Бумбокс, Тартак, Воплі Відоплясова, O. Torvald, Антитіла.

Популярні новини зараз

Перловка з м'ясом, грибами і овочами: простий і швидкий рецепт

"Холостячка" Злата Огнєвіч спробувала звабити чоловіків глибоким декольте: "Як корову на ринку продають"

Носити чи не носити? Відомий адвокат розповів, чи потрібна маска після вакцинації

Ірина Сопонару з "Жіночого кварталу" серед райського саду стала Євою-спокусницею: "Адам десь спить"

Показати ще

- Alfa Jazz Fest 2017: проходитиме 23-27 червня у Львові. Вже з назви зрозуміло якій присвячений музиці цей фестиваль. І виступати тут будуть найкращі джазові виконавці з усього світу. Відбудеться це в «старому місті», тому колорит заходу буде незабутній. Виступатимуть: GORDON GOODWIN'S BIG PHAT BAND, GREGORY PORTER, BUIKA і багато інших.

- Z-Games 2017: Місце: Одеса, проходити фестиваль буде цілий тиждень: 21-29 серпня. Присвячений він не тільки музиці, а в основному екстремальним видам спорту. Тому на Z-Games 2017 ви зможете зануритися в драйв, ейфорію, і цілий тиждень ні про що не думаючи, розважатися і отримати незабутні відчуття. Поки що незрозуміло хто буде виступати.

- Koktebel Jazz Festival 2017: Проходитиме у Чорноморську Одеської області з 24 по 27 серпня. Другий джазовий фестиваль на території України влітку. По рахунку буде вже 15 у своїй історії. Місце проведення робить його неймовірно веселим і барвистим. Сцена на пляжі, світанки і заходи біля моря будуть доповнювати це прекрасне дійство. Виступатимуть: Asian Dub Foundation, Shantel Штефан Хантель), Boom Pam, Hypnotunez. Але це далеко не повний список, організатори обіцяють доповнити його дуже цікавими виконавцями.

- ГогольFest 2017: Напевно, найвідоміший київський фестиваль. Проходитиме цілих десять днів: з 7 по 17 вересня. Описати його можна так: полідисциплінарний Міжнародний фестиваль сучасного мистецтва. Звучить трохи незвично, але можна бути впевненими, що цей фестиваль, як і кожен рік до цього, подарує незабутні відчуття і відкриє нові таланти. Списку учасників ще немає.