Російська сторона постійно шантажує на питанні обміну полоненими.

Такі думку висловив український політолог Володимир Фесенко.

За його словами, формат "всіх на всіх" вже давно не працює. А російська сторона вже два роки маніпулює цим питанням. Якщо їм не вдається домогтися свого, вони просто припиняють говорити на цю тему, передає УНН.

"Показовий приклад - ситуація, яка склалася в цьому році. Вони запропонували просто завищений список - кілька сотень людей і коли виявилося, що значна кількість людей, які перебувають в цьому списку, просто не хочуть їхати на ту сторону в сепаратистські республіки, була запропонована процедура верифікації за участю представників ОБСЄ, представників сепаратистських республік. Після цього працівники сепаратистських республік просто припинили говорити на цю тему, і вона зависла на кілька місяців ", - сказав Фесенко.

За його словами, необхідно шукати нестандартні ходи. Можливо, вести переговори не на майданчику Мінських переговорів, а шляхом пошуків інших контактів. Не потрібно соромитися підключати до переговорів представників російської сторони.

Популярні новини зараз

Кличко заговорив про продовження карантину в Києві: визначили дату

Померла радянська акторка Серафима Холіна - страждала останній рік від альцгеймера

Нова пошта повідомила про зміни в оплаті посилок: списуватимуть автоматично

Лікар показав українцям, як заражається більшість людей: "Антитіла не назавжди"

Показати ще

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що фронтмен німецької метал-групи Rammstein Тілль Ліндеманн відвідав музичний фестиваль "Жара" в Баку і жартома попросив його врятувати з російського "полону".