Ганьбище: стало відомо, як бойовики зустріли "своїх" із полону

поділитись
У "ДНР" не було ніякої почесної зустрічі

Полонених бойовиків незаконних збройних формувань після прибуття в окупований Донецьк майже ніхто не зустрів. Їх завантажили в автобус і поселили в готелі. Про це повідомив InfoResist український журналіст Денис Казанський.

"Я бачу ті відгуки, які розмістив Максим Равреба, є такий досить відомий у них блогер. Він написав, що ось так зустріли, як би просто привезли в готель. Там вони, як я зрозумів, з родичами зустрілися, але їх не відпустили по домівках, а закрили десь, в якійсь профілакторій. І відповідно, за відгуками, їх перевіряють якісь місцеві свої опозиції, то російські спецслужби. Інформації мало. Я там не перебуваю. Це тільки зі слів місцевих блогерів, які там", - зазначив він.

Також Казанський додав, що в "ДНР" не було ніякої почесною зустрічі. Ватажок незаконної республіки Захарченко не зустрічав повернутих бойовиків.

"Ви ж бачили, як приїжджали ці автобуси. Виходять звідти люди з речами і їх просто знімають місцеві журналісти і все. Нічого схожого на те, як зустрічали в Києві, звичайно, немає. Ніякої почесною зустрічі. Захарченко їх не зустрічав. Тобто привезли просто, повантажили в цей готель і все. На відміну від України, де зібралися люди в аеропорту", - підсумував журналіст.

Як повідомляв портал "Знай.uа", в ході обміну заручниками вдалося звільнити з полону «ЛНР» і «ДНР» 74 осіб: 58 бранців «ДНР» та 16 «ЛНР».

Автор матеріалу: 
Анна Зущик
Теги: 
обмін полоненими, війна на Донбасі, ЛНР, ДНР
Вибір редакції, Суспільство
20.06.2018
Синоптики спрогнозували різке температурний обвал
0
0
17:56 20.06.2018
Новий документ мотивуватиме молодих українців поповнити лави армії
0
0
17:50 20.06.2018
Українці без особливої теплоти поставилися до її заяви
0
0
17:23 20.06.2018
Погода у Львові цілий місяць буде досить непередбачуваною
0
0
17:02 20.06.2018
Тепер при кожному закладі охорони здоров'я (акредитованому міністерством) з'являться спеціалізовані об'єднання трансплантології, а також введуть обов'язкове функціонування в цих закладах етичних комітетів
0
0
16:55 20.06.2018