У разі прийняття Кабінетом міністрів ліцензійних умов для лотерейних операторів, ринок України чекає повне перезавантаження щодо інвестицій та технологій за прикладом сусідніх західних країн. Про це заявив в інтерв'ю «УНІАН» заявив генеральний директор УНЛ Андрій Бочковський.

«Існуючі технології себе вичерпали, а ринок просто не може залишатися в сьогоднішньому стані. В будь-якому випадку, наша компанія до цього готова. У нас є повне розуміння, яке обладнання необхідне для різних лотерейних пунктів розповсюдження. Виходячи з багаторічного досвіду, ми знаємо які лотереї і серед якої категорії людей будуть популярними, як класичні лотереї, так і з використанням сучасних технологій. Розвиток лотерейного ринку ми плануємо на сучасних системах обліку та обладнанні у співпраці з корпорацією IGT. Зрозуміло, що якщо ми почнемо активно розвиватися, то і всі інші конкуренти підтягнуться і ринок в цілому», - заявив він.

Бочковський також зазначив, що одним з факторів прозорості ринку є система обліку та сертифікація обладнання, яке використовує лотерейні оператори.

«Облік потрібен не тільки нам як компанії, а більше Мінфіну, фіскальної службі, а також гравцям і всім зацікавленим особам, щоб уникнути будь-яких випадків непорозуміння. Ми ніколи нічого не приховували і розуміємо, що ми працюємо в інтересах усіх зацікавлених сторін. Звичайно, лотерейна система і термінальний парк потребує постійного оновлення, оскільки лотерейні технології постійно змінюються. Тому, ми вже маємо довгострокову концепцію поновлення лотерейного обладнання та програмного забезпечення в партнерстві з корпорацією IGT. З технологічної точки зору, лотерейна система УНЛ подібна до тих, які розгорнуті у Великобританії, Чехії, Словаччині та низці інших країн, як мінімум 40», - підкреслив він.

Популярні новини зараз

Українка поскаржилася на Ощадбанк через картку киянина: "На ній фото чужого мужика"

Львівський бізнесмен намагається завоювати "Холостячку" Злату Огневич і закохав у себе українок: "Погляд альфа-самця"

Пішла епоха: Андрій Данилко проводив маму в останню путь

Після скандалу в Києві Instasamka "присмокталася" до тіла в капюшоні: на це дивляться наші діти

Показати ще

Як повідомлялося, міністр фінансів Олександр Данилюк заявив про те, що лотерейний ринок потрібно легалізувати, оскільки гроші від легалізації вже закладені в бюджет на 2018 рік. «Ми принципово вимагаємо регулювання цієї діяльності, важливо цей ринок впорядкувати і зробити цивілізованим. Це мільярди податкових надходжень, які держава втрачає щорічно», - зазначив він.