На даний момент українська армія зіткнулася з серйозною проблемою. Вона полягає в тому, що вся техніка вже давно застаріла, а деякі нові зразки озброєння виявляються зовсім невдалими.

Про це заявив заступник командувача Сухопутних військ ЗСУ з логістики, генерал-майор Юрій Толочний в інтерв'ю виданню "Оборонно-промисловий кур'єр". Він зазначив, що найбільше нарікань викликають танки українського виробництва. У реальному бою вони виявилися неефективними.

Толочний як приклад навів танки Т-64БМ "Булат". Вони, за його словами, після модернізації виявилися дуже невдалими, а все через велику вагу та слабкий двигун. В результаті їх замінили на старі Т-64.

"Таким чином, необхідно створювати нові зразки. Але тут інші проблеми. БМ" Оплот ", наприклад, в Збройних Силах є в єдиному екземплярі - в харківському Інституті танкових військ. Так що питання в можливостях держави із закупівлі, і промисловості - по серійному виробництву нових машин ", - резюмував генерал.

Боєць ВСУ: переможемо, відновимо Донбас всій Україні

Популярні новини зараз

Добра горила познайомила людського малюка зі своїм дитинчам: мама зняла унікальний випадок на камеру

Андрія Данилка помітили в Росії, але Вєрка Сердючка все заперечує: "Вчора в Сочі був"

Харків'ян "балують" гнилими бананами, дивитися гидко: "За це потрібно платити?"

Податкова та ПФУ змінили порядок виплат пенсій: це обов'язково врахують при нарахуванні

Показати ще

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, генерал-лейтенант запасу Ігор Романенко заявив, що керівництво Збройних Сил України вже в перші роки незалежності усвідомлювала небезпеку, яку представляє Росія.