"Укроборонпром" провів випробування нового БТР-4МВ1.

Як повідомляє прес-служба концерну, нова техніка проїхала по бездоріжжю і дорогах, успішно форсувала водні перешкоди уплав і вбрід. За словами фахівців, головною особливістю БТР-4МВ1 стало використання модульного підходу в побудові бронезахисту машини і рознесення шарів броні.

Завдяки новій захисту і нахилу передньої частини ворожі снаряди будуть рикошетити ворожі снаряди.

Також рівень захисту БТР-4МВ1 значно перевищує будь-який зразок БТР або БМП, який зараз перебуває на озброєнні. У нього є додаткові паливні баки, поплавці або додаткова броня.

Популярні новини зараз

Вагітна MamaRika в купальнику надула губки біля басейну - "З целюлькою і трошки дурненька"

Арсен Мірзоян показав свою красуню: квіти у волоссі й усмішка до вух

Злата Огнєвіч показала, в чому буде на першій вечірці "Холостячки": "Аж мурашки"

Анастасія Приходько показала життя багатодітної матусі одним фото: запарилася з борщем

Показати ще

Новий БТР можна за короткий час пристосувати до виконання будь-якого завдання, від дозорно-розвідувальної до машини-амфібії для морської піхоти

"Все ходові властивості, які забезпечує колісна формула 8х8 в поєднанні з німецьким двигуном від Deutz і американської трансмісією Alisson, залишилися без змін: максимальна швидкість - 110 км/ч. Крім того, БТР-4МВ1 зберіг можливість форсування водних перешкод уплав зі швидкістю до 10 км/год ", - повідомляє прес-служба компанії.

БТР-4МВ1

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що в Україні представили новий зразок 3D-радара, який може виявляти об'єкти в повітрі на відстані до 500 кілометрів.