Діяльність державного концерну "Укроборонпром" в останні роки перетворилася виключно на бізнес-стратегію, де абсолютно не враховані нагальні потреби української армії.

Про це повідомляє Politeka.

На думку волонтера Романа Доника, у ЗСУ досі залишається низка проблем у технічному забезпеченні: зокрема, неефективні деталі станкового протитанкового гранатомета (СПГ) – оборонка досі не випускає їх, і найближчого часу цього навіть немає у планах.

Крім того, малий і середній бізнес позбавлені можливості створювати подібне – все через тотальну монополізацію ринку озброєння. В арсеналі наших захисників бракує й протитанкових ракетних комплексів "Стугна-П" та навчальних боєприпасів до них, тому оператори не мають змоги вдосконалювати свої навички.

"Бюджет армії виріс однозначно, зросли і зарплати військових. Але держава фінансує десь 30-40% від потреби. Тому волонтерська допомога є надалі актуальною", - підкреслив волонтер.

Популярні новини зараз

Кабмін продовжив карантин по всій Україні до 30 червня: які обмеження дію до літа

Зеленський підписав новий військовий закон - забрати на фронт зможуть навіть без мобілізації

Локдаун на травневі та Великдень: Ляшко пояснив, до чого готуватися українцям

Абсолютно оголена Ольга Сумська приголомшила українців: "Це занадто!"

Показати ще

Відстає оснащення навіть у найменших деталях: бійці досі користуються паперовими картами, тоді як у розвинених країнах вже давно перейшли на спеціальні планшети, тому що електронна інформація набагато корисніша для розвідки.

"Є спеціальні планшети, що не промокають, в них вкладають паперові карти. Така практика є у будь-якій армії по всьому світу. Вояки намагаються не користуватись електронними картами, насамперед у глибинній розвідці – бо це ті речі, які можуть бути виявлені", - підсумував Доник.

Як повідомляв портал "Знай.ua", українські інженери модернізували бойовий танк-72А до виду Т-72АМТ.