У середу, 29 серпня, стався кричущий випадок в автобусі, що прямував із Новомосковська в Павлоград. Так одна з пасажирок, чергова любителька "російського світу", несподівано почала ображати чоловіка, тільки тому, що він спілкувався українською мовою. Про гучний випадок розповів на своїй сторінці в Facebook користувач Олег Козаків.

"Сідаю мирно-тихо на своє місце, дзвонить побратим з 56 бригади, говорю українською мовою з ним про те, про се, і десь через кілька хвилин чую крик праворуч: "годі, Годі, бендера, я з данецка ... хохли, бендери ..." Я припинив розмову, почав зйомку. На жаль, "самий сік" зняти не вийшло, тому що воно, побачивши камеру, початок уникати ксенофобських вигуків", — розповів Козаків.

Він опублікував відео, на якому зображений фрагмент "розмови" з жінкою. Так, в ролику можна почути, як вона називає самого чоловіка "гестапо", а його батьків — "фашистами".

Сама жінка представилася лікарем Покровської центральної лікарні. Подивилися відео українці вважають, що за свої висловлювання вона заслуговує звільнення.

"Як бидло таке може працювати, ще й лікарем, це потенційна диверсантка", — обурилися користувачі.

Варто відзначити, що розбурхана жінка вгамувалася тільки після того, як інший пасажир зробив їй зауваження.

Не менш скандальна мешканка Миколаєва спробувала перешкодити вуличному виступу дівчини-музиканта, і розлютила мережу своєю агресивною антиукраїнською позицією. Про неприємний інцидент розповів на своїй сторінці в Facebook Данило Яковлєв з посиланням на жителя Миколаєва по імені Віктор.

Очевидець повідомив, що днями став свідком того, як жінка підійшла до дівчини, яка грала на різних інструментах на вулиці, і спробувала зірвати її виступ.

На відео відображено, як жінка стверджує, що народилася в 1960-му році і запитує "Де ваша Україна?". При цьому вона не соромиться використовувати нецензурні вирази, а в кінці ролика нападає на хлопця, який її знімав і вибиває телефон з його рук.

Нагадаємо, українські державні службовці за законом повинні володіти рідною мовою так бездоганно, щоб жоден досвідчений педагог не міг висловити претензій. Втім, іноді ви можете почути від них зовсім не "солов'їну", та ще й з домішкою грубої лайки.

Як повідомляв портал "Знай.uа", 27 серпня, стало відомо, що Вадим Титушко, чоловік, прізвище якого стала загальною назвою і символізує провокаторів-зрадників, оголошений в розшук за скоєння тяжких злочинів на території Київської області.

Також "Знай.uа" писав, що в одному із сіл Рахівського району Закарпатської області знайшли мертвим лідера Федерації скаутів "Галицька Русь" Кирила Арбатова. Вчора його збиралися поховати.