Кожен п'ятий українець заробляє менше 3200 гривень, так званої мінімальної зарплати.

Згідно з повідомленням прес-служби Кабінету міністрів, можна зробити висновок, що це позитивна динаміка, оскільки в грудні минулого року кількість таких працівників досягала 40%.

"В абсолютних цифрах більше 2 млн осіб отримують в даний час підвищену зарплату. З початку року на 24,3% збільшилася кількість людей, які отримують зарплати більше 10 тис. грн. Більш ніж на третину в середньому збільшилися зарплати лікарів, працівників освіти і науки. Кількість зареєстрованих безробітних - вересень 2017 року до вересня 2016 року - скоротилося на 11,3%", - повідомляє прес-центр уряду.

Виходячи з цього можна зробити висновок, що значно зросли надходження від єдиного соціального внеску: ця цифра збільшилася на 39,3 мільярда гривень, тим самим посиливши бюджет Пенсійного фонду. "В результаті вжитих в жовтні рішень щодо пенсійної реформи в Україні на третину зменшилася кількість пенсіонерів, які отримують пенсії менше 2 тис. грн. Зате в три рази (3,3 рази) зросла кількість пенсіонерів, які отримують пенсії в розмірі від 5 до 10 тисяч грн", - пише Кабмін.

Українців запитали, якою має бути мінімальна зарплата

Популярні новини зараз
Ксенія Мішина ледве стримує сльози через жителів Європи: "За що нам..." У ЗСУ є можливості звільнити Херсон, це лише питання часу — генерал-майор Дмитро Марченко Данія передасть Україні протикорабельні ракети "Гарпун": у чому їх особливість, і як вони допоможуть Микола Томенко: "А що там з нашими, українськими гнидами?"
Показати ще

Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" повідомляв про те, що cтало відомо, скільки віддають за комуналку в українських містах.