Популярне російське ЗМІ "Нова газета" опублікувало відеозапис тортур ув'язненого колонії ФКУ ІК-1 Ярославської області Євгена Макарова.

На записі з портативного реєстратора одного з співробітників ФСВП видно, що 29 червня 2017 року кілька осіб формі тримають Макарова на столі. Інші гумовими палицями б'ють по гомілках і п'ятах, виливаючи на нього воду з відра. У побитті також бере участь якийсь співробітник в погонах підполковника.

Через деякий час Макарова ставлять на коліна і б'ють по обличчю. Один із нападників вимагав від затриманого вибачень за те, що назвав його "рудою псиною". Також "Нова газета" опублікувала приблизний список з 17 осіб, чиї обличчя потрапили на відео. Особистість господаря відеореєстратора — невідома.

Євген Макаров разом з ув'язненими Іваном Безрідних і Русланом Вахиповим у квітні 2017 року розповіли, що їх побили співробітники ФСВП. Через деякий час Макарова перевели в ІК-8, де теж побили і погрожували зґвалтуванням.

Європейський суд з прав людини зажадав від Росії провести незалежне медичне обстеження Макарова, однак російські власті відповіли, що підстав для порушення кримінальної справи немає. У відповіді йдеться, що за нецензурну лайку його відвели у виховну кімнату, де він намагався цвяхом завдати собі порізи, за що на нього наділи наручники, а після цього сам став битися лицем об стіну.

Як раніше повідомляв портал "Знай.uа"у соціальних мережах почався справжній фурор після того, як на просторах мережі з'явилося відео, зроблене в одному з харківських відділень поліції. Або міліції: точно не встановлено, коли конкретно був зроблений запис. На ній люди у формі знущаються над затриманим чоловіком, б'ючи ногами і руками, нітрохи не шкодуючи.

"Харківське поліцейське управління! Копи знущаються над людьми! Райвідділ біля залізничної станції! Це взагалі норма стала для поліції?!" - йдеться в повідомленні під записом.

Нагадаємо, у Вінницькій області двоє будівельників жорстоко побили ветерана АТО і змусили його вкопати собі могилу.Інцидент стався в селі Сигнал.