Світу загрожує хвиля безробіття вже в найближчому майбутньому. До 2030 року в світі може зникнути від 400 до 800 мільйонів робочих місць.

Дослідження ринку праці провела компанія McKinsey & Co. Воно охопило 46 країн і понад 800 професій. Експерти зазначили, то причиною масового безробіття стане роботизація і автоматизація виробництва. Робочі місця в усьому світі можуть втратити до 800 мільйонів чоловік вже до 2030 року. Це еквівалентно 20% нинішньої глобальної робочої сили.

У компанії пояснили, що під загрозою опиняться робочі місця і в розвинених, і в країнах, що розвиваються. В першу чергу своїх посад позбудуться оператори верстатів, працівники швидкого харчування і співробітники бек-офісів.

Не врятує навіть істотне уповільнення темпів роботизації. При найоптимістичніших прогнозах, під загрозою опиниться близько 400 мільйонів робочих місць.

Але вихід із ситуації все ж є і для цього необхідно переучувати тих людей, хто втратить роботу. Дослідження показало, що попит збережеться на фахівців з догляду за людьми похилого віку, медиків, технологів і навіть садівників.

Популярні новини зараз

Для українських пенсіонерів відкриють "особистий кабінет" та перерахують виплати: як це працюватиме

Пальчевський назвав єдину людину, до якої прислухається Зеленський: ″Це гарний вплив. І це нормально″

Лазарєв вперше заговорив про весілля з Лорак, фанати приголомшені: "Абсолютно щасливий!"

Привітання з Днем ангела Андрія: листівки і вірші

Показати ще

Безробіття в Україні

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, в деяких районах Україні близько 70% безробітних мають вищу освіту. І, як правило, кращі їдуть за кордон, це молоді люди.