Легендарний український рок-музикант і лідер групи "Океан Ельзи" Святослав Вакарчук подякував представникам збірної Хорватії, які привітали нашу країну після перемоги над росіянами.

Про це він написав на своїй сторінці у Twitter

Музикант досить тепло відреагував на вчинок одного з лідерів збірної Хорватії та колишнього гравця київстького "Динамо" Домагоя Віди та члена делегації хорватської команди на чемпіонаті світу з футболу-2018 Огнена Вукоєвича, які відразу після перемоги своєї збірної записали відеоролик.

"Я пишаюся своєю країною! Я пишаюся нашими людьми! Я пишаюся нашим гаслом GloryТoUkraine і вдячний людям із інших країн, які використовують його стосовно моєї країни! Слава Україні!" - підкреслив музикант.

Твіт Вакарчука викликав справжнє захоплення в мережі. Українці підтримали його в коментарях.

Варто відзначити, що колишній гравці "Динамо" Київ - Огнєн Вукоєвич та Домагой Віда передали палкий привіт українським вболівальникам після виграного матчу збірною Хорватії над командою Росії.

Зокрема, на відео зіркові гравці зазначають, що присвячують таку важливу перемогу всій Україні та столичному футбольному клубу.

"Слава Україні! Це перемога за Динамо та за Україну!", – крикнули в камеру хорвати в роздягальні сочинського стадіону Фішт відразу після матчу з росіянами. Відео опублікував відомий журналіст Андрій Шахов у своєму Facebook.

Варто відзначити, що 7 липня в Сочі відбувся матч 1/4 фіналу чемпіонату світу між збірними Росії та Хорватії.

Відзначається, що першими рахунок у тяжкому чвертьфінальному матчі відкрили росіяни, вже на 31 хвилині матчу після шаленого голу російського півзахисника Дениса Черишева, проте вже на 39 хвилині півзахисник хорватів Андрія Крамарич забив головою у ворота Акінфєєва з пасу зіркового форварда Маріо Манджукіча.

У другій половині зустрічі голів забито не було і справа перейшла до екстратаймів.

На 101-й хвилині екс-захисник Динамо Київ Домагой Віда після точного удару головою вивів Хорватію вперед. Але на 115-й хвилині Маріо Фернандес своїм ударом головою зрівняв рахунок у матчі. В підсумку матч завершився внічию 2:2 і все вирішувалося в серії пенальті.

В "лотереї" фортуна посміхнулася хорватам, які перемогли з рахунком 4:3.

У півфіналі команда Златко Далича зіграє зі збірною Англії, яка перемогла збірну Швеції (2:0).