У матчі 1/8 фіналу ЧС 2018 в Москві грали збірні Іспанії та Росії. Після нічиєї в основний час матчу росіяни здобули перемогу в серії пенальті.

Іспанська збірна вийшла вперед на 12-й хвилині матчу. Начо заробив штрафний на правому фланзі, після навісу Серхіо Рамос вів боротьбу з Сергієм Ігнашевич, і від російського захисника м'яч залетів у сітку.

Росіяни відігралися на 41-й хвилині матчу - після удару головою від Артема Дзюби м'яч потрапив в руку Жерару Піке. Арбітр вказав на "точку", і Дзюба реалізував пенальті.

Кожному пенсіонеру підвищать індивідуально: у кого зміняться виплати Почекайте з покупками: виплати пенсій затримають Дніпровська дівчина-хатико повернулася, але тепер вона нападає на людей Доведеться платити по 8,79 грн за кВт: енергетики попередили всіх споживачів

У серії післяматчевих пенальті у іспанців промахи допустили Коке і Яго аспасиев.

Іспанія - Росія - 1: 1 (3: 4 в серії пенальті)

Голи: Ігнашевич, 12 (автогол) - Дзюба, 41 (пенальті)

Нагадаємо, переможець цієї пари в чвертьфіналі зустрінеться з переможцем матчу Хорватія - Данія.

Раніше "Знай.ua" писав про те, що збірна Росії в матчі 1/8 фіналу домашнього чемпіонату світу з футболу 2018 року зіграла з одним з фаворитів мундіалю командою Іспанії.

Про це повідомляють ЗМІ.

Команда Єрро забила швидкий гол вже у дебюті матчу завдяки штрафному удару, який заробив Начо на правому фланзі. Асенсіо виконав навіс на дальню стійку, а 38-річний Ігнашевіч в боротьбі з Серхіо Рамосом спрямував м'яч у сітку власних воріт.

"Червона фурія" протягом всього першого тайму повністю контролювали хід матчу та перебували на половині поля суперника, не дозволяючи російським футболістам володіти м'ячем за винятком маленьких відрізків матчу.

Росіяни за весь перший тайм не створила жодного небезпечного моменту поблизу воріт Де Хеа, більше того, підопічні Черчесова навіть не натякали своїми діями на якусь гостроту попереду. Іспанія володіла м'ячем 75% ігрового часу, а росіяни намотували кілометри, безуспішно намагаючись відібрати сферу.

Проте під час однієї з контратак захисник іспанців Жерар Піке зіграв рукою у власному карному майданчику, головний арбітр матчу без вагань призначив пенальті. Дзюба з "позначки" розвів м'яч та Де Хеа по різних кутах. 1:1 після першого тайму.