Збірна Росії в матчі 1/8 фіналу домашнього чемпіонату світу з футболу 2018 року зіграла з одним з фаворитів мундіалю командою Іспанії.

Про це повідомляють ЗМІ.

Команда Єрро забила швидкий гол вже у дебюті матчу завдяки штрафному удару, який заробив Начо на правому фланзі. Асенсіо виконав навіс на дальню стійку, а 38-річний Ігнашевіч в боротьбі з Серхіо Рамосом спрямував м'яч у сітку власних воріт.

"Червона фурія" протягом всього першого тайму повністю контролювали хід матчу та перебували на половині поля суперника, не дозволяючи російським футболістам володіти м'ячем за винятком маленьких відрізків матчу.

Росіяни за весь перший тайм не створила жодного небезпечного моменту поблизу воріт Де Хеа, більше того, підопічні Черчесова навіть не натякали своїми діями на якусь гостроту попереду. Іспанія володіла м'ячем 75% ігрового часу, а росіяни намотували кілометри, безуспішно намагаючись відібрати сферу.

Проте під час однієї з контратак захисник іспанців Жерар Піке зіграв рукою у власному карному майданчику, головний арбітр матчу без вагань призначив пенальті. Дзюба з "позначки" розвів м'яч та Де Хеа по різних кутах. 1:1 після першого тайму.
Після цього перевага "червоної фурії" стала ще більш очевиднішою. Росіяни у свою чергу постійно відбивались, перебуваючи практично всією командою на власній половині поля, сподіваючись на швидкі контратаки, які їм практично не вдавались.

У другому таймі матчу підопічні Єрро відразу взяли м'яч під свій контроль та намагались забити другий, переможний гол у матчі.

Готуйте гаманці: українцям за лічені дні підвищать тарифи на комуналку, що подорожчає Боргів не обібратися, якщо забудете про це: українцям нагадали про важливу процедуру Відвикайте від опалення: українців просять зробити це до вимкнення, щоб не постраждати Українцям готують тарифний удар після опалювального сезону

Головний тренер "червоної фурії" відреагував на безвільну оборонну гру росіян та випустив Іньєсту, Карвахаля та Аспаса замість Сілви, Начо та Кости відповідно. Однак навіть заміни не допомогли іспанцям в атаці. Лише на 85-й хвилині Іньєста потужно вистрілив з лінії штрафного майданчика, а Акінфєєв, дістав м'яч у правому від себе куті.

Основний час матчу закінчився за нічийного рахунку 1:1, що за протоколом змаганнь означало два додаткові тайми по 15 хвили.

Під час першої п'ятнадцяти хвилинки підопічні Єрро продовжували володіти м'ячем та шукали різні способи забити у ворота росіян, які у свою чергу всією командою перейшли на власну половину поля та лише захищались без жодного натяку на атаку.

Під час другого екстратайму іспанці продовжили нагнітати гру та повністю контролювали м'яч. Росіяни нічого не змогли протиставити "червоній фурії" та лише захищались всією командою на власній половині поля.

Найкращий момент для взяття воріт у іспанців з'явився на 109 хвилині матчу, коли Карвахаль пройшов по флангу та виконав простріл, проте воротар Акінфєєв невдало вибив м'яч на іншого іспанця, який вже розстрілював ворота російської збірної, проте на шляху м'яча опинився російський захисник.

До кінця гри іспанці повністю контролювали хід гри та намагались таки добити м'яч у ворота російської збірної.

Більше того на 114 хвилині матчу головний арбітр матчу звернувся за допомогою до своїх помічників, адже під час штрафного удару у виконанні іспанців, захисник російської збірною, буквально навис над Серхіо Рамосом, під час чого іспанець впав та почав апелювати до арбітра. Куйперс звернувся за допомогою до відеоасистентів, які не вгледіли у борцівському прийомі Ігнашевича порушення правил.

Матч так і закінчився з нічийним рахунком 1:1. Після фінального свистка на команди очікувала серія пенальті.

Першим пробивати післяматчеві пенальті стали гравці збірної Іспанії. Андрес Іньєста впеснено розвів м'яч та Акінфєєва по різних кутах.

Свої удари реалізували росіянин Смолов та іспанець Піке. Наступним пішов пробивати Ігнашевич, який реалізував свій удар на відміну від іспанця Коке, який фактично вдарив прямо у російського воротаря. Головін також зумів пробити іспанського кіпера. Наступним пробивав капітан іспанців Серхіо Рамос, який дуже легко зумів переграти російського воротаря.

Далі до м'яча підійшов Черишев, удар якого мало не відбив Давід Де Хеа.

Іспанець Аспасс не реалізував свій пенальті та вивів росіян у чвертьфінал домашнього чемпіонта світу.

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що французи розгромили збірну Аргентини.