У четвер, 19 квітня, народний депутат Надія Савченко пройшла ще одну експертизу. Про це повідомила її прес-секретар на офіційній сторінці Facebook.

Проторченко Тетяна (прес-секретар Савченко) розповіла в Мережі, що Надію возили на ще одну експертизу. При цьому адресу проведення, як і раніше, вони отримали напередодні ввечері. Представник народного депутата зазначила, що вона, як звичайно, незламна.

Також вона надала фотографії. Згідно з ними, Савченко возили на експертизу в Київський міський центр судово-психіатричної експертизи.

Раніше Шевченківських районний суд Києва відхилив клопотання прокурора про примусовий забір біологічного матеріалу у народного депутата Надії Савченко. Воно не було задоволене, так як в ньому не було вказано який саме біоматеріал мається на увазі.

Популярні новини зараз

Тарзана на яблуню, Бузову — в символи 2020 року: найкращі анекдоти про знаменитостей на 29 листопада

Солістка The Hardkiss Юлія Саніна у прозорому вбранні похизувалася ідеальними ніжками

У Києві розстріляли Mercedes і залишили "подарунок" для копів: "Тебе попередили"

Святий Пантелеймоне, порятуй від хвороб! Потужна молитва від усіх недуг

Показати ще

Як повідомляв раніше портал "Знай.uа" позафракційний народний депутат Надія Савченко пройшла процедуру судово-психологічної експертизи. Її адвокат повідомив, що, на його думку, під час експертизи було кілька дивних речей.

Так, адвокат зазначив, що поліграф повинен був відбутися в понеділок, але з незрозумілих причин його перенесли, також він повідомив, що там стояла дуже гнітюча атмосфера. Йому здавалося, що під час запитань не можна було навіть ворушитися. При цьому адвокат повідомляє, що Савченко почуває себе нормально. Результати їм повинні були оголосити протягом двох днів.

Раніше 13 квітня допит на поліграфі позафракційного депутата був припинений із-за слабкості Савченко. Заарештована голодує з 23 березня.

Народному депутату інкримінують дії з метою насильницького повалення конституційного ладу, захоплення державної влади. Крім того, її звинувачують у посяганні на життя державного чи громадського діяча, готування до терористичного акту, сприяння терористичної організації та незаконне поводження зі зброєю, боєприпасами і вибуховими речовинами.