Голодну Савченко відвезли на експертизу прямо зараз

поділитись
Савченко привезли на чергову експертизу

У четвер, 19 квітня, народний депутат Надія Савченко пройшла ще одну експертизу. Про це повідомила її прес-секретар на офіційній сторінці Facebook.

Проторченко Тетяна (прес-секретар Савченко) розповіла в Мережі, що Надію возили на ще одну експертизу. При цьому адресу проведення, як і раніше, вони отримали напередодні ввечері. Представник народного депутата зазначила, що вона, як звичайно, незламна.

Також вона надала фотографії. Згідно з ними, Савченко возили на експертизу в Київський міський центр судово-психіатричної експертизи.

Раніше Шевченківських районний суд Києва відхилив клопотання прокурора про примусовий забір біологічного матеріалу у народного депутата Надії Савченко. Воно не було задоволене, так як в ньому не було вказано який саме біоматеріал мається на увазі.

Як повідомляв раніше портал "Знай.uа" позафракційний народний депутат Надія Савченко пройшла процедуру судово-психологічної експертизи. Її адвокат повідомив, що, на його думку, під час експертизи було кілька дивних речей.

Так, адвокат зазначив, що поліграф повинен був відбутися в понеділок, але з незрозумілих причин його перенесли, також він повідомив, що там стояла дуже гнітюча атмосфера. Йому здавалося, що під час запитань не можна було навіть ворушитися. При цьому адвокат повідомляє, що Савченко почуває себе нормально. Результати їм повинні були оголосити протягом двох днів.

Раніше 13 квітня допит на поліграфі позафракційного депутата був припинений із-за слабкості Савченко. Заарештована голодує з 23 березня.

Народному депутату інкримінують дії з метою насильницького повалення конституційного ладу, захоплення державної влади. Крім того, її звинувачують у посяганні на життя державного чи громадського діяча, готування до терористичного акту, сприяння терористичної організації та незаконне поводження зі зброєю, боєприпасами і вибуховими речовинами.

Автор матеріалу: 
Кристина Бурдюгова
Теги: 
Савченко, експертиза, арешт
Білоруський суд засудив українського журналіста до 8 років ув'язнення
0
0
18:26 23.05.2018
Українці купуватимуть квитки на поїзди по-новому
0
0
18:08 23.05.2018
Три роки тому суд РФ засудив Сенцова до 20 років колонії суворого режиму
0
0
17:38 23.05.2018
Соломія поїхала на конкурс у складі української команди школярів-науковців, які загалом вибороли 5 нагород
0
0
17:32 23.05.2018
Ми впритул наблизилися до Третьої світової
0
0
17:15 23.05.2018