Для Всесвітнього проекту WWF "Година Землі" креативне агентство TABASCO створило ініціативу "Голос, який ви ніколи не почуєте".

24 березня 2018 року Всесвітній фонд дикої природи (WWF) запустить в ефір серію DJ-міксів із голосами рідкісних тварин та птахів, які занесені до Червоної книги України. Чотири композиції стануть свого роду криками про допомогу.

У композиціях з'являться голоси євразійської рисі, бурого ведмедя, рожевого пелікана та річкової видри.

Оригінальні мікси представлять слухачам в рамках ініціативи "Година Землі". Головною метою проекту є заклик до дбайливого ставлення до природи та її ресурсів.

"Зухвала форма подачі покликана привернути увагу саме молодої аудиторії", - зазначено в офіційному повідомленні прес-служби проекту.

Популярні новини зараз

Данилко не встояв перед попою Полякової на "Масці": Оля нагнулася прямо перед ним

Iрина Федишин завалила кицюню пiд сонцем

Дружина Віктора Павлика показала, в чому плюси чоловіка 50+: оце так сосиска!

Лорак показала поповнення у родині, двомісячному малюку вже обрали ім'я

Показати ще

На думку його організаторів, за допомогою музики можна буде залучити молоде покоління до актуальної екологічної проблеми.

Музичні треки повинні стати чотирма криками про допомогу.

Пропонуємо вам послухати трек, присвячений рисі з Карпатських гір. На сьогодні в Україні залишилося приблизно 400 особин євразійської рисі, і цей вид потребує того, щоб про його виживання подбали.

Щороку 25 березня по всьому світі відзначать Годину Землі. В цей час на всій планеті люди вимкнуть світло на одну годину.

В Україні Година Землі розпочнеться о 20:30. Планується, що у великих містах відключать системи освітлення у державних і адміністративних будівлях, а також у культурних та розважальних центрах.

Як повідомляв портал "Знай.ua", організатором акції "Година Землі" виступив Світовий фонд дикої природи (WWF). Фонд закликає всіх жителів планети на одну годину вимкнути світло.

Цьогоріч ця акція пройде в одинадцятий раз раз.