Літак, який летів з Києва до Херсона, повернули під час польоту та посадили в "Борисполі".

За словами анонімного джерела, знайомі якого летіли цим рейсом, він зателефонував у диспетчерську авіакомпанії "МАУ", але там ніяких пояснень не дали.

Варто відзначити той факт, що цим рейсом летіла заступник Голови Верховної Ради Оксана Сироїд. Вона спробувала дізнатися у стюардес, в чому була проблема, відповідь була лаконічною: "З технічних причин. Вам більше ніхто не скаже"; "Це тільки пілоти знають".

Оксана Іванівна попросила, щоб бортпровідниці уточнили інформацію. По поверненню дівчина заявила, що була несправність системи кондиціонування і пішла.

Популярні новини зараз
20 тисячам українців виплатять грошову допомогу: хто може розраховувати і як отримати Почніть відкладати вже зараз: що здорожчає перед Новим роком Київстар оголосив про підвищення цін на тарифи: мінімум 150 гривень з кожного Тіна Кароль задерла ноги не гірше за Різатдінову і показала хутро: "Теплого кольору і натуральний теплий"
Показати ще

Як повідомляв портал "Знай.uа" Україна заборонила поставки в Росію двигуни Д-436 для цивільних літаків, що випускаються запорізьким підприємством "Мотор Січ". Про це повідомив заступник міністра промисловості РФ Олег Бочаров.