Особливий статус: ключовий закон про Донбас

Дію закону про "особливий статус" Донбасу потрібно продовжити, адже це фактично реалізований варіант децентралізації на всій території України. Про це заявив заступник міністра з окупованих територій Юрій Гримчак.

"Те, що написано в законі про особливості місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей, це фактично реалізований варіант децентралізації на всій території України", - сказав він.

Дивіться: особливий статус Донбасу

Депутати заступилися за "мажора" на Hummer

24 липня український бізнесмен Кирило Островський збив на своєму Hummer 10-річну дівчинку на пішохідному переході в центрі Києва. Його зупинив патруль за 200 метрів від місця аварії. Під час затримання хлопець пручався і кричав, що з ним поводяться "незаконно". На наступний ранок народний депутат Ігор Мосійчук заявив про те, що з самого ранку після пригоди в його адресу надійшло багато дзвінків від знайомих і партнерів колишнього боксера, а зараз власника фірми Fit&Sweet, з проханнями не розповсюджувати інформацію про аварію.

Дивіться: Мажор на Hummer спричинив смертельну ДТП

Перша у світі дитина із двома обличчями: історія унікальної патології

У місті Батам (Індонезія) два місяці тому за допомогою кесаревого розтину народився хлопчик Ділан Андика. У свій час, ультразвукове сканування не показало ніяких відхилень, але хлопчик з'явився на світ з двома обличчями на голові. При цьому у дитини було два мозку, одне тіло і по одній парі рук і ніг. Це рідкісне явище називається дипрозопією, і більшість дітей не виживає після народження.

Жорстокість кримських школярів мало не коштувала дитині життя

Страшна історія, що сталася в Криму, поставила на вуха всю Україну: в селищі Гвардійське 11-річний хлопчик став жертвою компанії неадекватних ровесників, які регулярно знущалися над ним. На території покинутого корпусу дитячого садка нещасного роздягали догола, зв'язували і били, не забуваючи при цьому сипати приниженнями. 

Обмін полоненими: чи повернуться додому українці?

У відповідь на пропозицію української сторони обмінятися полоненими з участю громадян РФ і незаконно засуджених у Росії українців, Росія відповіла мовчанкою.

"Російська Федерація так і не дала жодної відповіді на пропозицію передати їм 36 росіян в обмін на наших у російських в'язницях. Ні усної, ні письмової. Що свідчить про те, що РФ її громадяни не потрібні", - додала Ірина Геращенко.

Путінські бойовики на БТР розчавили свого ж "офіцера"

В підконтрольному путінським бойовикам Донецьку в середу, 25 липня, сталася дорожньо-транспортна пригода, в якій загинув російський офіцер.  Також стало відомо про смерть терориста Максима Кошика, відомий під позивним "Максут", який воював у складі козацького підрозділу окупантів. Померлий бойовик був уродженцем окупованої зараз Горлівки Донецької області.