Янукович заговорив: підозрюваний у держзраді проведе конференцію

2 березня в Москві президент-утікач України Віктор Янукович, який переховується в Росії від українського правосуддя, скликає на прес-конференцію. Захід заплановано в офісі ТАСС в 11.00.

"Віктор Янукович розповість про нові докази причетності представників нинішньої української влади до розстрілу протестувальників на Майдані, а також судовий процес, ініційований київською владою", - сказано в анонсі конференції.

Дивіться: справа Януковича, допит Порошенка

Популярні новини зараз

Нова кохана колишнього Ані Лорак показала їхнє сімейне щастя - двоє "діток"

"Стане матусею", - 45-річна Наталія Могилевська заінтригувала українців

Епіфаній відшукав у Біблії пророцтво для України 100-річної давнини

Найпереробленіша з "Пацанок" Покрищук показала натуральну "красу" до операцій: "Впізнали жінку?"

Показати ще

Власників "євроблях" остаточно заплутали нові закони

Верховна Рада України внесла зміни в законопроект "Про деякі питання ввезення на митну територію України та реєстрації транспортних засобів". Таким чином, народні депутати спростили ввезення та реєстрацію імпортних автомобілів. Так, згідно з нововведеннями, у ст. 2 Закону України "Про деякі питання ввезення на митну територію України та реєстрації транспортних засобів" слова "пропуск на митну територію України" замінено словами "митне оформлення".

Зникнення Сєнцова: версія адвоката

Український режисер Олег Сєнцов зник з виправної колонії на Уралі.

"Є два варіанти цих подій. Перше: по Сєнцову прийнято якесь політичне рішення і його, наприклад, збираються обміняти - це позитивний результат. І негативний варіант - його переводять в іншу російську колонію. Етап завжди виснажливий для ув'язненого, це можна назвати тортурами і це можна розцінити як тиск на Сєнцова з боку російської влади", - зазначив його адвокат Микола Полозов.

Дивіться: Олег Сєнцов — три роки ув`язнення

Кримінальне минуле родини Путіна

Члени сім'ї президента Росії Володимира Путіна і російська Федеральна служба безпеки до 2013 року відмивали величезні суми грошей через естонський філія найбільшого банку Данії Danske Bank. Експерти заявили, що банк закрив рахунки декількох компаній в 2013 році після повідомлення від інформатора про те, що в естонській філії обійшли систему боротьби з відмиванням грошей.

Подорожчання комунальних послуг: що і на скільки зросте в ціні

У Національній комісії в сферах енергетики і комунальних послуг (НКРЕКП) журналістам розповіли, що в Україні для населення тариф на електроенергію може подорожчати в 1,5 рази. Зазначається, що чинний тариф покриває лише 51% від економічно обґрунтованої вартості електроенергії. При цьому українці платять за кожен кВт*год всього 90 коп. при споживанні до 100 кВт*год і 1,68 грн за кВт*год при споживанні понад 100 кВт*год.