Лукашенко несподівано став на бік України у питаннях Донбасу

Президент Білорусі Олександр Лукашенко зізнався, що дуже хоче, щоб на Донбасі завершилася війна, при цьому з симпатією відгукнувся про жителів західної України.

"Якщо чесно, це з особистого, я дуже хочу, щоб у братській нам Україні закінчилася війна, щоб там почали жити по-людськи. Для мене це найважливіша проблема", - підкреслив він.

Український хор вразив Канаду різдвяними колядками

Популярні новини зараз

Віктор Павлік розповів про велике горе: "Потрапив в аварію, покалічений..."

Тато "в декреті": Віктор Павлік взяв на себе обов'язки Катерини Репяхової і ось що з цього вийшло

Тіна Кароль показала красеня, з яким підкорює Ісландію: "Нас розсекретили"

Ірина Горова показала чоловіка, який підкорив її серце після Потапа: Настя Каменських закохається

Показати ще

Українці у вишиванках вразили канадців несподіваним виконанням колядки. 20 чоловіків заспівали посеред торгового центру у місті Едмонтон. Хор виконав різдвяну пісню, приголомшені люди, які були у торговому центрі, не приховували здивування та із захопленням фільмували побачене на мобільні телефони.

Дивіться: Flash Mob, Ukrainian Male Chorus of Edmonton

З полону "ЛНР" витягли сепаратиста-корупціонера

При обміні полоненими 27 грудня, на свободу вийшов глава луганського підприємства, який активно підтримував так звану"ЛНР". У списку "військовополонених ВСУ", переданих Києву, виявився Віталій Юрійович Швайко. Чоловіка з таким ім'ям, прізвищем та по батькові чудово знають в селищі Лутугине - з 2014 року, тобто, з часу окупації Росією частини Донбасу, Віталій Швайко очолював "Лутугинський науково-виробничий валковий комбінат".

Третя світова: що очікує планету у 2018-му?

Доктор історичних наук Юрій Фельштинський прогнозує, що в 2018 році можуть спалахнути три масштабні війни між США та Північною Кореєю, між Іраном та Ізраїлем, а також між Іраном і Саудівською Аравією. Крім того, на мапі світу може з'явитися нова держава — Курдистан. Також він вважає, що на близькосхідному регіоні буде друга за масштабом небезпека - військове протистояння з одного боку Ірану та Ізраїлю, а з іншого — Ірану і Саудівської Аравії.

Масштабна пожежа на київській автостанції

Ввечері, 29 грудня, у Києві в районі автостанції Видубичі спалахнула пожежа. Там загорілися кілька МАФів. Як можна побачити на відео, знятому на місці подій, вогонь охопив досить масштабну територію, про постраждалих внаслідок інциденту нічого не відомо.

Дивіться: горять МАФи біля автостанції Видубичі