Українці у вишиванках вразили канадців несподіваним виконанням колядки. 20 чоловіків заспівали посеред торгового центру у місті Едмонтон.

Відповідне відео з'явилося на каналі в YouTube.

Український чоловічий хор виконав різдвяну пісню "Добрий вечір тобі, пане господарю".

Спершу співаки звернулись до земляків з різдвяним привітанням, після чого розпочали колядувати.

Популярні новини зараз
Платити доведеться більше, але не всім: для кого тариф на доставку газу може суттєво зрости Оплата за розподіл газу зміниться: хто вже в лютому буде платити інакше "Нова пошта" показала майстер-клас зі збагачення на повітрі, в компанії поспішили виправдатися: "Мені папір теж шкода" Жінка побачила Ісуса на кілька хвилин після зупинки серця і тепер живе щасливо: "Він реальний. Небеса реальні"
Показати ще

"Наші брати і сестри, розкидані по цілому світі, ми передаємо ці різдвяні вітання від Українського чоловічого хору з далекого канадського міста Едмонтон",– привітав українців артист.

Співати почали двоє чоловіків, до них постійно підходили і інші учасники, які підходили у звичайних куртках та нагадували простих відвідувачів ТЦ. Потім скидали верхній одяг, і у вишиванкх приєднувалися до хору.

Приголомшені люди, які були у торговому центрі, не приховували здивування та із захопленням фільмували побачене на мобільні телефони.

Виступ дійсно незвичайний та колоритний. Він привернув увагу не лише канадців. В мережі відеоролик переглянули близько 30 тисяч користувачів.

Український чоловічий хор у Канаді

Як раніше повідомляв портал "Знай.ua", американців обурило привітання з Різдвом від доньки президента Іванки Трамп, яка в купальнику передала привіт із теплих країв.