Штучному інтелекту ще далеко до людини, проте з деякими завданнями він здатний справлятися відмінно. Правда художня творчість все ще не відноситься до таких завдань. Під час більшості таких експериментів дослідники стикаються з масою курйозів. Тим не менш, це важливі кроки по вихованню штучного інтелекту. Як повідомляє портал Hyser, днями спеціально навчений алгоритм навчився створювати різдвяні пісні.

У створених нейронною мережею композиціях зустрічаються дзвіночки і згадуються олені, багато фрагментів збігаються з традиційними мотивами. Значна частина рядків римується між собою. В одному зі своїх віршів штучний інтелект побажав людям гарного свята і радив готуватися до випадання снігу під спів ангелів, що славлять Різдво. На жаль, співати на свята такі "штучні" пісні небажано. Американський дослідник Янелла Шейн, який і задав штучному інтелекту нетипову задачу, відзначає присутність деяких дивних рядків.

Ось приклади деяких з них: "Він народився в прекрасній ялинці", "Сендвіч яскравий перед Ним", "Святі несуть ведмедів", або "Король іграшок і бегемотів, наповнений світлом, стояв біля дорогого сина Санта-Клауса". Надалі подібні вирази повинні зникнути, адже навчання нейронної мережі триває і займає чимало часу. Янелла Шейн давно експериментує з нейронними мережами і популярними темами. Наприклад, дослідник за допомогою нейронної мережі вже складав нові марки пива і заклинання в світі Гаррі Поттера.

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв про робота, який відчуває біль

Популярні новини зараз

Які зміни очікують українців з 1 серпня - все через пандемію

Віктор Павлік розчулив кадрами з маленьким сином без Каті Репяхової: татусь зі стажем

Українці не можуть отримати сертифікат, необхідний для виїзду за кордон: у міністерстві пояснили причини

Олександр Еллерт після розриву з Ксенією Мішиною вирішив не марнувати час: "Бери від життя все"

Показати ще