Кривава відплата: кизлярський стрілок записав звернення

На відео терориста, який розстріляв жінок у кизлярскій церкві, пояснив вчинення теракту помстою за вбивства мусульман у Сирії. Сам терорист назвав атаку "операцією "Відплата". Звертаючись до своїх однодумців, він докорив їм за бездіяльність. Терорист наголосив, що заходив у Telegram-чати прихильників угруповання, але їхні розмови розчарували його «пустопорожньою балаканиною».

Публічне зізнання жертви харківської трагедії

Популярні новини зараз

Три роки тягнув: українцю довелося заплатити аліментний борг у 250 тисяч грн, заради поїздки за кордон

Тіна Кароль підкорила TikTok в топі з відвертим декольте: "Красива неймовірно"

Колишній Пугачової Кіркоров поповнив "чорний список" в Україні: більше не почуєте

Копія Тіни Кароль? 63-річна мама Дана Балана показала архіви з дитинства

Показати ще

Оксана Євтєєва (Берченко), яка втратила чоловіка і сестру в результаті страшної аварії в Харкові, дала перше інтерв'ю. Цього тижня Оксану виписали з лікарні додому. Їй ще належить пройти курс тривалої реабілітації.

"Пробачити її я не готова і не думаю, що буду готова навіть через деякий час. Це не те, що варто прощати, щоб і іншим не кортіло", — підкреслила вона.

Дивіться: Дронов та Зайцева, суд у справі харківської трагедії

Україна-ЄС: співробітництво під загрозою зриву

Джерела в дипломатичних колах ЄС запевняють: велика кількість проблем всередині країни і заяви президента України Петра Порошенка про бажання приєднатися до ЄС, викликають серйозне невдоволення серед лідерів країн Заходу. Відзначається, що корупція більше не вважається ключовою проблемою України. До неї додаються нескінченні скандали і політичні розборки, в тому числі і пов'язані з Михайла Саакашвілі.

Російські установи в Києві вщент розтрощили

У Києві на Подолі атакували "Сбербанк" і Російський центр науки і культури. Невідомі побили камінням вікна в будівлі "Сбербанку" на вулиці Сагайдачного, а також пошкодили будівлю Російського центру науки і культури на вулиці Борисоглібській. Ніхто з хуліганів не був затриманий.

Нова епідемія в Україні: лікарі про спалах гепатиту А

У селі Андріївка Харківської області зафіксували спалах гепатиту А, вогнищем інфекції виявилася вода з індивідуальних колодязів. У 41 людини підтвердився діагноз гепатит А, серед них 19 дітей. Всіх госпіталізували. В криницях, розташованих у селищі, виявлені відхилення від нормативних вимог по бактеріологічним та вірусологічним показниками. Після цього воду відкачують і вивозять.

Дивіться: спалах гепатиту