У Міноборони пояснили правила нового призову офіцерів

На військову службу за призовом офіцерського складу призиваються особи до 43 років, які пройшли підготовку офіцерів запасу, мають вищу освіту (базову), первинне офіцерське звання. Жінки і чоловіки мають рівні права.

Макрон зібрався задавити Путіна

Президент Франції Еммануель Макрон вимагатиме від російського колеги Володимира Путіна під час зустрічі у Парижі виконання умов Мінських угод, тому що вони тісно пов'язані з антиросійськими санкціями.

Шрі-Ланка пішла під воду: моторошні кадри

Популярні новини зараз

Вербна неділя з 19 квітня по 2 травня: чого категорично не можна робити перед Великоднем

16-річна Маша Полякова похвалилася шикарним подарунком від "шанувальників": "Дівчата, дивіться"

"Нова пошта" змінила тарифи на міжнародні посилки: як заощадити 25%

Розійшлися? Ксенія Мішина видалила Олександра Еллерта зі свого Instagram

Показати ще

Зливи, що обрушилися на Шрі-Ланку, спровокували сильну повінь та зсуви, а також загибель щонайменше 113 людей. Найбільше постраждали південна та західна частина острова.

Війна на Донбасі перетворилася на генеральну репетицію розвалу РФ

Журналіст Олексій Заводюк розповів, що Росія 90-х років і Донбас мають багато спільних рис. Тут і боротьба криміналу, і злидні, і ресурси (газ, вугілля) схожі.

Під Києвом на дітей кинувся розлючений ведмідь

У середу, 24 травня, під час циркової вистави у Білій Церкві на глядачів напав скажений ведмідь. Один з дресирувальників, який слідкував за клишоногим, відволікся та випадково відпустив мотузку.

"Недосвященик" Охлобистін накинувся на Україну з образами

Одіозний російський актор Іван Охлобистін заявив, що "українського світу" немає, на відміну від "руського". Так він відреагував у блозі на слова українського депутата Юрія Берези про те, що не можна допустити реваншу Росії в Україні.