Міністерство оборони України пояснило правило призову в Україні в 2017 році.

Як повідомляє прес-служба оборонного відомства, на військову службу за призовом офіцерського складу призиваються особи до 43 років, які пройшли підготовку офіцерів запасу, мають вищу освіту (базову), первинне офіцерське звання. Жінки і чоловіки мають рівні права.

При цьому всі офіцери в обов'язковому порядку зобов'язані пройти підготовку в навчальних центрах ЗСУ. Після їх призначать до військових частин, які не беруть участі в АТО. Термін служби для офіцерів - 18 місяців.

Вказується, що офіцери повинні в обов'язковому порядку прибути в пункт збору, зазначений у повістці. Призов здійснюється після медогляду. Причини, по якій офіцери не можуть служити, потрібно документально підтвердити.

Відстрочки від призову видає військкомат на підставі закону. Причиною для цього можуть бути: стан здоров'я, сімейні обставини, отримання освіти, продовження професійної діяльності.

Популярні новини зараз

Українців не впустили на матч Євро-2020 в Бухаресті з Кримом на прапорі: "Спірна територія"

Ірина Білик після розлучення з Ахмадовим нагадала про важливу істину: "Не кохай, як не віриш.."

Колишню дружину Дзідзьо Slavia завалив квітами таємний шанувальник: "Хлопчик подарував"

Регіна Тодоренко зізналася в сексі на "Орлі і Решці": "брудне дівчисько" і важливість розміру

Показати ще

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що в Україні навесні цього року почнеться черговий призов в армію. Планується, що ряди військових поповнять близько 14 тисяч осіб вікової категорії від 20 до 27 років.