Міністерство оборони України пояснило правило призову в Україні в 2017 році.

Як повідомляє прес-служба оборонного відомства, на військову службу за призовом офіцерського складу призиваються особи до 43 років, які пройшли підготовку офіцерів запасу, мають вищу освіту (базову), первинне офіцерське звання. Жінки і чоловіки мають рівні права.

При цьому всі офіцери в обов'язковому порядку зобов'язані пройти підготовку в навчальних центрах ЗСУ. Після їх призначать до військових частин, які не беруть участі в АТО. Термін служби для офіцерів - 18 місяців.

Вказується, що офіцери повинні в обов'язковому порядку прибути в пункт збору, зазначений у повістці. Призов здійснюється після медогляду. Причини, по якій офіцери не можуть служити, потрібно документально підтвердити.

Відстрочки від призову видає військкомат на підставі закону. Причиною для цього можуть бути: стан здоров'я, сімейні обставини, отримання освіти, продовження професійної діяльності.

Популярні новини зараз

Лорак і Лазарєв таємно побралися? Фото у весільній сукні з пишної "церемонії" спливли в мережі

Синоптики ошелешили українців прогнозом на листопад: -31!

Орбакайте похизувалась дорослими синами і донькою від різних чоловіків: ″Троє чудових людей"

Спортивна донька Ющенка у червоному купальнику заткнула за пояс Памелу Андерсен – Малібу чекає

Показати ще

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що в Україні навесні цього року почнеться черговий призов в армію. Планується, що ряди військових поповнять близько 14 тисяч осіб вікової категорії від 20 до 27 років.