Новий формат АТО: головні положення закону

Президент України Петро Порошенко розпорядився підготувати і представити стратегічний задум застосування армії та інших воєнізованих формувань в зоні проведення антитерористичної операції. Глава держави планує незабаром визначитися з кандидатурою офіцера, який очолить Об'єднані сили, яким будуть підпорядковуватися  Нацгвардії, Держприкордонслужби, СБУ.

Дивіться: зміна формату АТО

Лоукости в Україні

Міністр інфраструктури Володимир Омелян розповів, що спільний авіапростір між Україною та ЄС може запрацювати вже наступного року. Щоб угода набрала чинності, український парламент має ухвалити низку інфраструктурних законів. Перші з яких уже внесли до транспортної стратегії України. І їх обговорення має розпочатися вже наступного тижня.

Замаскований "спиртзавод": копи викрили підземну мафію на фермі

Нещодавно на території с. Малі Єрчики Київській області ліквідували підпільний завод з виробництва спирту, який був замаскований під овечу ферму.

"Виробничі потужності перебували під землею на глибині до п'яти поверхів. Про масштаби говорить потужність заводу - від 7 до 15 тонн спирту на добу. Це від 14 до 30 тис. умовних пляшок горілки", - сказано в повідомленні.

Зовнішній державний борг країни

Державний борг України за 2017 рік перевищив 2 трлн гривень. За даними Мінфіну, в доларовому еквіваленті сума державного і гарантованого державою боргу України склала 76,31 млрд доларів, що на 7,5%, або на 5,33 млрд доларів більше, ніж в 2016 році. При цьому, сума держборгу склала 1,834 трлн гривень, з яких внутрішній держборг становить 753,4 млрд гривень, а зовнішній - 1,080 трлн гривень.

Дивіться: зовнішній державний борг України

Загадкові смерті іноземців: вся Європа кинулася на пошуки вбивць

У столиці Уганди Кампалі, в готелі, помер громадянин Фінляндії. Цей інцидент став першим у низці з п'яти схожих обставин смертей іноземців, що відбулися за два тижні лютого. Сорокарічний мешканець Фінляндії, який був пов'язаний з державною оборонобудівною компанією Patria, був знайдений мертвим 5 лютого в готельному номері, повідомляло раніше міністерство закордонних справ Фінляндії. У понеділок в сусідньому готелі за схожих обставин помер 40-річний громадянин Швеції, підтвердили в МЗС цієї країни.