Державний борг України за 2017 рік перевищив 2 трлн гривень.

Про це сказала глава Державної казначейської служби Тетяна Слюз на прес-конференції. "Дійсно, 2,1 трильйона гривень борг. Якщо подивитися, він набагато більше, якщо скласти борги державного і місцевих бюджетів", - сказала чиновник. Вона зазначила, що борг збільшувався протягом останніх дев'яти років.

За даними Мінфіну, в доларовому еквіваленті сума державного і гарантованого державою боргу України склала 76,31 млрд доларів, що на 7,5%, або на 5,33 млрд доларів більше, ніж в 2016 році. При цьому, сума держборгу склала 1,834 трлн гривень, з яких внутрішній держборг становить 753,4 млрд гривень, а зовнішній - 1,080 трлн гривень.

Що стосується гарантованого державою боргу, то він за 2017 рік досяг 307,96 млрд гривень. З них 13,28 млрд гривень становить внутрішній борг України та 294,69 млрд гривень - зовнішній.

Популярні новини зараз

Волочкова голяка пірнула в крижану воду, навіть банні віники не витримали ці форми

Помер геніальний актор і сценарист Жан-П'єр Бакрі: "Онкологія не пощадила

"Холостячка" Леся Нікітюк оголила принади в халатику, попри лютий мороз

Квітуча Кароль і батько Балан: сімейний кадр Тіни і Дана з дитиною потрапив в мережу

Показати ще

Українські борги

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що щоб не втратити можливість залучати нові кредити на зовнішніх ринках, Україна повинна виплачувати боргові зобов'язання. Про це заявив Сиріл Муллер - віце-президент Світового банку.