Державний борг України за 2017 рік перевищив 2 трлн гривень.

Про це сказала глава Державної казначейської служби Тетяна Слюз на прес-конференції. "Дійсно, 2,1 трильйона гривень борг. Якщо подивитися, він набагато більше, якщо скласти борги державного і місцевих бюджетів", - сказала чиновник. Вона зазначила, що борг збільшувався протягом останніх дев'яти років.

За даними Мінфіну, в доларовому еквіваленті сума державного і гарантованого державою боргу України склала 76,31 млрд доларів, що на 7,5%, або на 5,33 млрд доларів більше, ніж в 2016 році. При цьому, сума держборгу склала 1,834 трлн гривень, з яких внутрішній держборг становить 753,4 млрд гривень, а зовнішній - 1,080 трлн гривень.

Що стосується гарантованого державою боргу, то він за 2017 рік досяг 307,96 млрд гривень. З них 13,28 млрд гривень становить внутрішній борг України та 294,69 млрд гривень - зовнішній.

Популярні новини зараз
Як нашвидкуруч зробити свічку без воску: "запчастини" знайдуться на будь-якій кухні 31-річна дівчина зробила з себе ляльку для втіх і тепер скаржиться на осуд: "Це тіло має існувати" 150 гривень – це не знущання: як в Україні пенсіонери можуть отримати нову надбавку Викупаємося в цукрі та обсипемося м'ясом: в Україні змінилися ціни в Ашані та Метро, ​​перелік подешевшань
Показати ще

Українські борги

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що щоб не втратити можливість залучати нові кредити на зовнішніх ринках, Україна повинна виплачувати боргові зобов'язання. Про це заявив Сиріл Муллер - віце-президент Світового банку.