З жиру бісяться: окупанти влаштували продуктове вогнище в Керчі

Понад сто кілограмів "санкційної" продукції виробництва України, Німеччини та Голландії знищили в окупованому Криму. Ініціювала перевірку Керченська транспортна прокуратура.

Канада зробить дорогий подарунок українським прикордонникам

Державна прикордонна служба України отримає медичне обладнання та захисне екіпірування з Канади. Допомогу отримають Центральний клінічний госпіталь Державної прикордонної служби, Клінічний госпіталь Держприкордонслужби в Одесі і окрема комендатура охорони і забезпечення Держприкордонслужби.

Азарова позбавили швейцарських мільйонів сина

Печерський районний суд Києва дозволив заарештувати 10 банківських рахунків сина екс-прем'єр-міністра України Миколи Азарова Олексія. Судячи з реєстру судових рішень, клопотання про арешт рахунків у Швейцарії подала ГПУ.

Нова погодна напасть насувається на Америку

Над Атлантичним океаном сформувався новий тропічний шторм "Хосе". Як повідомляють американські синоптики, через кілька діб шторм може досягти Малих Антильських островів.

Стрілянина в московській школі: моторошні подробиці

У вівторок, 5 вересня, у школі №1 підмосковного міста Івантєєвка учень 9-А класу Михайло П. напав на вчительку інформатики з сокирою, а потім влаштував стрілянину.