Печерський районний суд Києва дозволив заарештувати 10 банківських рахунків сина екс-прем'єр-міністра України Миколи Азарова Олексія.

Судячи з реєстру судових рішень, клопотання про арешт рахунків в Швейцарії подала ГПУ. "Клопотання старшого слідчого по ОВС Департаменту спеціальних розслідувань Генеральної прокуратури України радника юстиції Синюка Д.А. про арешт майна - задовольнити", - йдеться в судовому рішенні.

У документу вказується, що з 12 грудня 2012 по 27 листопада 2014 року Олексій Азаров отримав 7 700 тис. євро, 600 тис. швейцарських франків, 500 тис. доларів США з невстановлених джерел. Дані кошти він розмістив в банках Швейцарської Конфедерації, Італійської Республіки та Князівства Ліхтенштейн.

Однак в декларації Азаров зазначив дохід на рівні 19 654 057 грн.

Нагадаємо, Азарову молодшому інкримінується ч. 3 ст. 368-2 КК України (незаконне збагачення в особливо великих розмірах). На даний момент його оголосили в розшук.

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що колишня дружина соратника Азарова вирішила розповісти все про те, як перетворилася на рабиню у власному будинку і терпіла знущання.