ФБР перевірить родича Трампа на зв'язок із Кремлем

Федеральне бюро розслідувань США перевіряє зятя президента Дональда Трампа Джареда Кушнера на наявність ймовірних зв'язків із Росією, вважаючи його одним з ключових фігурантів даної справи.

Брат Навального вийшов з "тюрми в тюрмі"

Олег Навальний, якого в Росії засудили у справі "Ів Роше" до 3,5 року колонії загального режиму, вийшов з одиночної камери, в якій відсидів півтора року. Про це повідомив його брат, Олексій Навальний, у своєму Тwitter.

Керченський міст розвалюється на очах: фото

Один із мостів на в’їзді в Керч буквально тріщить по швах. Шляхопровід по вул. Чкалова не витримує кількості і ваги машин, які ним проїжджають. Про це повідомляють місцеві ЗМІ, публікуючи фото і відео, які демонструють величезні вибоїни в дорожньому покритті і тріщини на перекриттях.

Вбивство Ґонґадзе: з'явилися важливі докази

Генеральна прокуратура продовжує розслідувати справу про вбивство українського журналіста Георгія Ґонґадзе. Про це заявив Генпрокурор України Юрій Луценко: "Завершено справу? Ні. У нас є важливі докази, які не всім сподобаються, але вони є".

Луценко заговорив про відставку

Генеральний прокурор України Юрій Луценко назвав приблизний термін своєї відставки. "Я не збираюся тут затримуватися. Але я ще не все зробив", - заявив він.