Українські захисники в Європарламенті: світ дізнається правду з перших вуст

2 травня українські військові та родичі полонених візьмуть участь у виступі на тему "Людська ціна російської агресії в Україні". У середу в Європарламенті українські військові і родичі полонених (усього вісім осіб) розкажуть про російську агресію на Донбасі і Криму.

Дивіться: депутати Європарламенту звільнятимуть із російського полону українців

Вбивство американського пастора

Популярні новини зараз

Оля Полякова приліпила собі три пари вій замість кокошника: крутіше за кавун на голові

Епідемія чи кінець світу? Сотні ворон загадково загинули в один день, орнітологи розгублені

Як взимку зекономити до 80 % на опаленні: українці знайшли дієвий спосіб – "по-радянськи"   

Після скандалу в Києві Instasamka "присмокталася" до тіла в капюшоні: на це дивляться наші діти

Показати ще

В Одесі катували, вбили і пограбували американського пастора, який проводив служби в одному з місцевих храмів. Вже затримані двоє підозрюваних. За даними джерела, зловмисники – вихідці з Кавказу.

"Священнослужитель виявлений мертвим в орендованому ним житлі, у Малинівському районі Одеси. Чоловік був зв'язаний, на його тілі – сліди катування", - сказав він.

Місія ООН на Донбасі: названо головні умови порятунку України

Для ефективної миротворчої місії ООН на Донбасі мають бути присутніми не менше 30 тисяч осіб. При цьому велика частина з них повинні бути військовими, повідомив екс-посол України в Хорватії Олександр Левченко. Дипломат пояснив, що для реінтеграції невеликій території Хорватії, також перебувала в першій половині 1990-их років під окупацією, знадобилося 5000 військовослужбовців, 800 поліцейських, 100 військових спостерігачів і до сотні іноземного персоналу.

"Путінська бабуся" влаштувала сутичку в Одесі

В Одесі неадекватна прихильниця "руского міра" напала на проукраїнського активіста і сильно його вдарила. Жінка пенсійного віку вела себе дуже агресивно. За словами очевидців, ватниця вигукувала образливі слова і нецензурно лаялася. Після затримання любительку Путіна відправили в Приморський райвідділ поліції.

Дивіться: сутичка в Одесі

Поляки погрожують "зруйнувати українські могили"

Об'єднання українців у Польщі (ОУП) сподівається, що органи правосуддя відреагують на погрози агресивно налаштованих молодиків на адресу активістів товариства "Магурич", які готували до відновлення надгробки на недіючому кладовищі в селі Стара Гута.

"Голова товариства Шимон Моджеєвський і Ольга Соляр, які прибули в Стару Гуту з метою підготовки та проведення робіт з відновлення надгробків на недіючому греко-католицькому кладовищі, почули на свою адресу словесні образи", - сказано в заяві.