Головні проблеми дитини в школі: як їх вирішити

поділитись
Не варто вирішувати їх самому, а навчити дитину це робити

Діти в школі зіштовхуються з різними проблемами. Це може бути і погане відношення з однокласниками, і конфлікт з учителем, і небажання взагалі відвідувати школу. Ми вирішили розповісти вам, які ж головні проблеми дітей у школах, і знайти рішення.

Що робити, якщо дитині важко влитися в колектив

Причин для цього може бути величезна кількість: низька самооцінка, зовнішні відмінності, нерозвинені навички комунікації, несамостійність і багато іншого. Поговоріть з дитиною про це, дізнайтеся чому, на її думку, їй складно влитися в колектив. Варто звернути увагу на те, що якщо ви постійно кричите на дитину, робите зауваження, не звертаєте уваги на її думку, саме це і служить причиною поганих стосунків у школі. Варто негайно змінювати свою поведінку.

Що робити, якщо дитина не робить сама уроки

Найчастіше діти не роблять уроки через лінь. Тут вам допоможе прекрасна система з батогом і пряником. Ваше чадо має розуміти, що якщо він не зробить свої обов'язки, то він буде покараний. Але, в теж час, при успішному виконанні, його чекає "пряник".
Крім цього, причиною може бути невпевненість у собі. Тоді вам потрібно працювати над самооцінкою дитини: хваліть його, заохочуйте.

Що робити, якщо у дитини погані стосунки з учителем

Звичайно, в такій ситуації треба говорити, як з дитиною, так і з учителем. Потрібно дізнатися, чому саме виникли проблеми. Якщо ж це погана поведінка дитини, то варто домовитися з нею, і розповісти, що так робити не можна. Якщо ж виявилося, що вчитель дійсно упереджений до вашої дитини, то потрібно показати вашому чаду, що ви на його боці, і піти до директора школи. Найчастіше хамство і подібне спочатку виходить тільки від дитини, тому потрібно їй пояснити, що вчитель така ж людина як мама і тато, тому потрібно ставитися до нього з повагою.

Що робити, якщо дитину кривдять в школі

Карати кривдників, або бігти в школу, що говорити з учителем не допоможе. Це тільки додасть нове слово для хуліганів "ябеда". Варто дізнатися, чому саме дитину ображають. Якщо за умовний великий ніс, то дитині потрібно вивчити фразу "так, він такий, і що?". До того ж, варто розповісти дитині, що байдужість – це найкращий спосіб протидіяти такому. Адже дражнити того, кому все одно, як мінімум, нудно. Ну, в крайніх випадках бойовий прийом, або жорстка фраза теж можуть допомогти.

Автор матеріалу: 
Антон Антонов
Теги: 
проблеми, діти, школа, вчителі
На записах видно, як у першому випадку чоловіка, якого знудило посеред фудкорту, відводять в бік, після чого відвезли на швидкій допомозі з території стадіону
0
0
10:07 22.06.2018
Щороку 22 червня український народ вшановує світлу пам'ять мільйонів земляків, життя яких обірвала Друга світова війна
0
0
09:51 22.06.2018
Поласувати стравами і напоями, приготованими як за сучасними, так і за середньовічними рецептами, можна буде в Княжій корчмі, Питній та в альтанках на свіжому повітрі
0
0
09:44 22.06.2018
Жителів великих міст на окупованих територіях примусово зганяють на антиукраїнські мітинги
0
0
09:35 22.06.2018
У ДФС заявили, що податок потрібно сплатити протягом 60 днів з дня отримання "листа"
0
0
09:20 22.06.2018