Начальник департаменту патрульної поліції Києва Юрій Зозуля проводить відпустку на середземноморському узбережжі Туреччини в курортному селищі Олюденіз, яке розташоване в 15 км від міста Фетхіє. Сам він відправився на відпочинок чи з сім'єю, не відомо.

Головний поліцейський Києва розмістив фото з відпочинку в Instagram. Геолокація знімка – Олюденіз.

Саме там знаходиться Блакитна лагуна - національний заповідник Туреччини. Місце з трьох боків оточене горами, тому Олюденіз вважається одним з найбільш популярним місць для відпрацювання небезпечних режимів парапланерного польотів.

Тиждень в 5-зірковому готелі з авіаперельотом коштуватиме як мінімум 20 тисяч гривень на одного.

Популярні новини зараз
Нотаріуси масово блокують угоди: чому продати квартиру у 2026 стало набагато складніше Без цього паспорт більше не дадуть: нові правила для українців вже діють Хлопчаки 2009 року народження під прицілом ТЦК: юнаків попередили Масштабні перевірки в Україні: людям масово повертають гроші за комуналку
Показати ще

Як повідомляв портал "Знай.ua", мер Києва Віталій Кличко взяв відпустку і відправився в Канаду відзначити свій день народження.