Легалізація проституції не зменшить криміналізацію у сфері та буде лише підштовхувати жінок до вибору найдавнішої професії.

Таку думку в інтерв'ю "Інтерфакс-Україна" висловив заступник голови Національної поліції України, начальник Головного управління Нацполіції в Києві Андрій Крищенко.

За його словами, замість того щоб заохочувати подібний вид діяльності, державі необхідно забезпечувати українок правами й умовами на ринку праці на рівні з чоловіками.

"Думаю, що ми можемо побудувати сильну Україну і без легалізації проституції. Хоча в Європі це є, але я не народився там і не жив, і у мене не той рівень толерантності саме до цього питання. Я ріс і виховувався у цій країні і не вважаю, що легалізація проституції - це правильно. Легалізувати - це ніби підштовхувати жінок до цього заняття", - зазначив Крищенко.

Крім того, подібний приклад Європи зовсім необов'язково вирішить проблеми із примусовою проституцією, сутенерством та торгівлею людьми.

Популярні новини зараз

Штраф в 30-50 тисяч і суд: що загрожує українцям без Covid-сертифіката в транспорті

Ксенія Мішина вразила виглядом після примирення з Еллертом: "Обличчя в кров"

Скандальна Галина Третьякова від "Слуги народу" просуває новий законопроект: "Він стосується евтаназії..."

Колишній Ані Лорак Юрій Фальоса пошкодував про витрачені на співачку гроші: "Їй купували прокладки, бензин, білизну..."

Показати ще

"Легалізація проституції вже точно не зменшить криміналізацію цієї сфери. Навіть якщо будуть легальні повії, які будуть платити податки, навколо них будуть нелегальні сутенери, кримінал: з них і гроші будуть вимагати, і напади здійснювати", - додав Крищенко.

Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", столичні копи обшукали самих себе.