Вочевидь, знудьгувався український журналіст за цікавими подіями. Перипетії у Верховній Раді вже нікого не дивують, а ситуація на Сході країни стала буденністю. Швидше за все, саме тому марш секс-працівників зібрав більше представників ЗМІ, ніж було самих учасників акції.

Крім працівників секс-індустрії, також під парламент прийшли і противники легалізації проституції. Здебільшого це були молоді студенти, які виступали за збереження традиційного інституту сім'ї.

"Ми вважаємо, що в Україні не потрібна легалізація проституції, - заявив один зі студентів. - І декриміналізувати її теж не потрібно".

Варто відзначити, що пояснити, чому ж вони проти легалізації секс-праці, студенти так і не змогли.

Маска, я тебе знаю

Популярні новини зараз

У листопаді вже випаде сніг і вдарить мороз, - Завальнюк

Андрій Джеджула проговорився, чим займається після розлучення з дружиною : "Всіх без розбору"

Відверта Тіна Кароль поділилася планами на переїзд з України: "Хочу пожити в…"

У Приватбанку не можна оплатити комуналку: українці не знають, куди бігти

Показати ще

Привів під стіни парламенту повій чоловік в масці і касці (хоча пізніше маску він таки зняв). Представився він, як директор з політики та партнерських відносин благодійного фонду "Альянс громадського здоров'я" Павло Скала.

"Ми хочемо передати до Верховної Ради розроблений законопроект по легалізації і декриміналізації проституції, - сказав він нам. - Його прийняти можна за кілька тижнів, потрібно поставити лише кілька підписів".

Відзначимо, що більшість учасників цієї акції були в масках. Деякі принесли з собою плакати: "Ми за декриміналізацію секс-роботи", "Секс-робота - не злочин" і тд.

Після того, як секс-працівники відповіли на всі питання журналістів і попозували для фотографів, вони вирушили колоною, у супроводі кількох представників поліції, до будівлі Кабміну, а потім до Адміністрації Президента. Там до них вийшов представник АП, якому учасники акції і передали свій законопроект.

Фотографії з місця події дивіться нижче:

Також читайте на Знай.ua: Легалізація проституції: останнє слово за громадою.