У неділю, 23 липня, у зону проведення антитерористичної операції на сході України приїхала американська делегація на чолі зі спецпредставником США по Україні Куртом Волкером.

Разом з ним на Донбас прибули Надзвичайний та Повноважний Посол США в Україні Марі Йованович, співробітник Держдепартаменту США Лейн Бал, військовий аташе при Посольстві США в Україні полковник Пол Шмітт та інші посадові особи. Про це у Facebook повідомив прес-центр штабу АТО.

З боку ЗСУ делегацію супроводжували керівник АТО на території Донецької та Луганської областей генерал-лейтенант Олександр Локота та  директор Департаменту воєнної політики, стратегічного планування та міжнародного співробітництва МО України генерал-майор Анатолій Петренко.

Свій візит представники Держдепу почали з відвідання штабу оперативно-тактичного угрупування "Донецьк",  де ознайомились зі специфікою керування військовими формуваннями під час ведення бойових дій, структурою та організацією військовим управлінням.

Американці також  відзначили високий рівень підготовки українських захисників.

Популярні новини зараз

Закоханий Вакарчук зробив зізнання у Львові, романтика зашкалює: "Найкраще..."

У родині Комарова зі "Світу навиворіт" довгоочікуване поповнення, вже відома стать малюка

Гола Кароль викликала гнів українок, ні трусів, ні совісті: "У вас син, не соромно?"

350-кілограмова дівчина "здулася" заради кохання, прозріли всі: "Це що, наречена?"

Показати ще

Як писав інформаційний портал "Знай.ua", експерти пояснили, чому призначення Курта Волкера спецпредставником США по Україні є хорошим сигналом для нашої держави.