В Держдеп США надійшла заява про скасування видачі американської візи для російського пропагандиста Володимира Соловйова. Копію документу розмістили в інтернеті.

Скаргу оприлюднив користувач Twitter з ніком + 18Oleg.

"На Володю в Держдеп наскаржилися, хочуть візи позбавити. Як пише @aavst, будемо спостерігати, ага", - підписав він копію документу.

В документі йдеться про те, що з огляду на агресію Російської Федерації проти України і проти Сполучених Штатів варто покарати осіб, відповідальних за неприйнятну поведінку в "сучасному, взаємопов'язаному і глобалізованому світі".

"Особи, які допомагають російському режиму, не повинні мати можливість вільно подорожувати до Сполучених Штатів, тому що їхня присутність на американській землі порушує дух нашої Конституції, підриває мирний порядок після Другої світової війни і прямо або побічно становить загрозу безпеці та інтересам Сполучених Штатів Америки" , - зазначено в документі.

Цей лист по суті є клопотанням про накладення особистих санкцій на російського пропагандиста Володимира Соловйова.

Популярні новини зараз

Солістка The Hardkiss Юлія Саніна у прозорому вбранні похизувалася ідеальними ніжками

Стоцька і Кіркоров знову разом? Колишній Пугачової видерся до рудої бестії: ″Моя дівчинко″

П'яний тернополянин розпустив руки в автобусі, кондуктор тільки зойкнула - "Ви не поїдете"

У Харкові обстріляли переповнений трамвай - бите скло і крики по всій вулиці

Показати ще

Як повідомляв портал "Знай.ua", Соловйов познущався з жителів окупованої частини Донбасу, які на відміну від жителів України не можуть без страху вийти зі своїх будинків.