Слідчі Генеральної прокуратури зможуть прослуховувати всіх абонентів оператора мобільного зв'язку Київстар, а також отримають доступ до інформації про розмови і листування клієнтів.

Про це в Facebook написав адвокат Олег Бабич.

"Департамент спеціальних розслідувань Генпрокуратури України прослуховує всіх абонентів Київстар. Печерський районний суд фактично відкрив доступ слідчим до всього обладнання Київстар з метою отримання будь-якої зручної інформації про телефонні розмови і листування. Увага: всіх абонентів оператора мобільного зв'язку, а це кілька мільйонів чоловік", - написав адвокат.

Він пояснив, що прокуратура повинна була отримати доступ до конкретних абонентів, які підозрюються у злочинах. Замість цього в суді вирішили не морочитися і рубанули з плеча.

Популярні новини зараз
"Я вам зараз покажу": журналістка ТСН засняла Марічку Падалко перед ефіром "Мені це подобається": Том Круз доглядає за Кейт Мідллтон, поки принц Вільям "клацає" на прем'єрі Надя Дорофєєва після розставання з Дантесом зізналася в сильних почуттях до Позитива: "Люблю і хочу" Леонід Кравчук за рік до смерті передбачив, коли Україна переможе: "Поки не змусять..."
Показати ще

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що Національне антикорупційне бюро заявляє, що не прослуховувало 150 чиновників, про що сказав генеральний прокурор України Юрій Луценко.