На Прикарпатті греко-католики заблокували вхід православним віруючим в Благовіщенський храм УПЦ в місті Коломиї.

"Чоловіки в балаклавах на чолі з капеланами УГКЦ не дозволили прихожанам Благовіщенської церкви підійти до свого храму і відслужити там молебень", - передає "24 канал".

Крім того, вказується, що капелан УГКЦ Микола Мединський особисто бив кулаками православних. А також називав їх "біомасою" і "московськими свинями". Переможцями в сутичці вийшли греко-католики, які відтіснили православних від храму.

Греко-католики відсудили храм.

Популярні новини зараз
Головне за ніч, 28 січня: Єфросиніна в небезпечному списку, безкоштовні продукти для українців та кінець відключень світла 28 січня не виходьте з дому і обов'язково стукайте по дереву: прикмети та заборони на день Павла Фівейського Хто з українців може отримати 3 350 грн щомісячної допомоги: категорії та умови Порівняння цін у супермаркетах Німеччини та України - різниця колосальна
Показати ще

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що Папа римський Франциск вперше призначив зовнішній аудит консолідованої фінансової звітності Ватикану, пише The Wall Street Journal. Для цієї перевірки обрана аудиторська компанія PricewaterhouseCoopers (PwC). Вона приступить до роботи негайно.