Володимир Гройсман просто цинічно плює українцям в обличчя, гордо заявляючи про підняття пенсій. Збільшення виплат на 2 долари він виставляє, як величезне досягнення.

Про це написав блогер Михайло Шнайдер на своїй сторінці у Facebook. Він зазначив, що така заява вже навіть сміху не викликає, а цинізм, з яким зубожіння українців підноситься, як досягнення, просто не вкладається в голові.

"Кілька днів тому, Володимир Гройсман гордо заявив, що розмір мінімальною пенсії з 1 липня 2018 року підвищено на 61 гривню. З нинішніх 1 373 гривень - до 1434 гривень. Це вже навіть не смішно. Такий безмежний цинізм просто не вкладається в голові. Володимир Борисович, ви хоч уявляєте, як можна вижити на ці гроші. А точніше копійки. Так ви за один похід в ресторан витрачаєте в десятки разів більше.

Мільйони українських пенсіонерів не живуть а просто виживають. Економлять буквально на усьому. Деякі з них просто забули смак м'яса і риби. Не кажучи вже про так улюблений вами шоколад", - написав блогер.

Пафосна заява Гройсмана про підвищення пенсій на 61 гривню виглядає як насмішка над літніми людьми, зазначив блогер і нагадав, що рівень розвитку держави визначається відношенням до дітей і старих людей.

Популярні новини зараз
Гороскоп на жовтень-2023 для всіх знаків Зодіаку: повний крах Левів, неймовірна удача Водоліїв та метушня Овнів "Ощадбанк" списує з карток по 100 гривень: хто ризикує недорахуватися грошей на рахунку Від каменя більше користі: українцям показали, що буде, якщо заряджати телефон "чужим" дротом Збирала гроші на дрон, а живе в будинку за 55 мільйонів: колишню дружину олігарха Ярославського помітили в Лондоні
Показати ще

"А наш рівень на превеликий жаль знаходиться на самому дні", - резюмував він.

Несколько дней назад, Владимир Гройсман гордо Заявил, что Размер Минимальной Пенсии с 1 июля 2018 года будет Повышен на...

Posted by Mihail Shnayder on Friday, 29 June 2018

Раніше портал Знай.ua вирахував, скільки середньостатистичний українець виплачує за свою трудову діяльність у Пенсійний фонд, і на яку суму в результаті може претендувати, будучи пенсіонером.

Врахувавши статистичні дані та зробивши нехитрі розрахунки, вийшло, що якщо чоловік і доживе до своєї пенсії, то то встигне скористатися лише однією восьмою своїх накопичень. Не на багато більше "пощастить" і жінкам.

Нагадаємо, що з 1 липня 2018 року мінімальна пенсія буде збільшена аж на 61 гривню і становитиме 1436 грнн. Та й то це "підвищення" торкнеться невеликої кількості людей - тих у кого не вистачало до цього трудового стажу або вони отримували соціальні пенсії.

Несколько дней назад, Владимир Гройсман гордо Заявил, что Размер Минимальной Пенсии с 1 июля 2018 года будет Повышен на...

Posted by Mihail Shnayder on Friday, 29 June 2018