Доходи Пенсійного фонду перевищили заплановані з початку 2018 року. Планується поступове підвищення мінімальної пенсії в Україні. Про це повідомив віце-прем'єр-міністр Павло Розенко в ефірі українського каналу.

Павло Розенко стверджує, що вже з 1 липня мінімальна пенсія в Україні складе 1435 гривень замість колишніх 1373 гривень. Також віце-прем'єр-міністр не виключає, що якщо позитивна динаміка доходів Пенсійного фонду продовжиться, то може відбутися ще одне позапланове підвищення пенсій в Україні.

Розенко нагадав громадянам про прийдешнє збільшення розміру прожиткового мінімуму для всіх категорій громадян. Це спричинить за собою перегляд п'ятдесяти видів соціальної допомоги та компенсацій. Віце-прем'єр наголошує, що підвищення прожиткового мінімуму гарантує підвищення рівня пенсій.

Так, вже з 1 липня 2018 року мінімальна сума пенсійної виплати буде 1435 гривень. А до грудня поточного року українців може очікувати ще один етап підвищення пенсій, коли мінімальна складе 1497 гривень.

Популярні новини зараз

"Мій янгол": 18-річна донька Віталія Кличка вже може шукати нареченого, мама показала свою красуню

Кіркоров освідчився Лорак у коханні, комуналка в опалювальний сезон, "поповнення" у Мірзояна і Матвієнко - головне за ніч

У Зеленського замовили 2 електрокари на мільйони перед опалювальним сезоном: "Хто буде возити свою ж*опу на такій красуні?"

"Вже назавжди": Аліна Гросу в образі Лариси Доліної відгуляла шикарне весілля

Показати ще

Як повідомляв раніше портал "Знай. ua" за попередніми даними, з 1 липня мінімальна пенсія зросте до 1435 грн, а максимальна — до 14350 грн. Про це повідомили у Пенсійному фонді.

Як розповіли в Пенсійному фонді з 1 липня 2018 року збільшується розмір прожиткового мінімуму, зокрема:

на одну особу в розрахунку на місяць — до 1700 грн. до 1777 грн ;

для осіб, які втратили працездатність — з 1373 грн. до 1435 грн.

У зв'язку з цим органи Пенсійного фонду перерахують:

мінімальну пенсійну виплату (крім пенсії за особливі заслуги перед Україною) для осіб, які не мають страхового стажу для чоловіків 35 років, для жінок 30 років (для осіб, яким пенсія призначена до 1 жовтня 2011 року відповідно 25 і 20 років страхового стажу). Розмір пенсії буде збільшено з 1373 грн. до 1435 грн.