У Запоріжжі новий дитячий майданчик встановили в калюжах і багнюці, так що діти могли б дібратися до гойдалок хіба що по вуха в болоті.

Більшу частину грошей, виділених на встановлення дитячого майданчика, чиновники привласнили, а на залишки купили найдешевші гойдалки і установили їх посеред болота. Як повідомляє журналіст Денис Казанський у своєму Facebook, на цьому чиновники не зупинились, і вирішила ще й попіаритись "на шару".

Місцевий телеканал випустив сюжет під назвою "Все для дітей", в якому без жодних докорів сумління показали гойдалки, встановлені в болоті і задоволеного чиновника, який радісно позує на їхньому тлі.

За словами Казанського, на будівництво майданчика з бюджету було виділено понад 200 тис грн, а обладнання для майданчика обійшлося в 153 тис. При цьому, вартість типового дитячого майданчика коливається в районі 50-60 тисяч, а вартість травмобезпечного покриття зі спеціальної плитки на таку площу склала б близько 20 тис.

Популярні новини зараз
Вчителька залишила послання у шкільному зошиті - мережу розділило фото, яке виклала мама школярки Правило трьох місяців: чи зникне розшук ТЦК автоматично за строком давності Нова система освіти: 12-річне навчання та обов'язкові предмети Пенсіонерам заборонили отримувати зарплату та пенсію одночасно: перевірте, чи це не торкнеться вас
Показати ще

Як повідомляв портал "Знай.ua", російського школяра засмоктало в бруд на дитячому майданчику.