Рада національної безпеки і оборони України попередила українські ЗМІ про фейкову розсилку новин АТО з російської ІР-адреси.

"Останнім часом почастішали провокації російських спецслужб в інформаційній сфері. Так, сьогодні нібито від прес-служби РНБО України редакціям ЗМІ було розіслано повідомлення безглуздого змісту з IP-адреси, зареєстрованого в Росії", - йдеться в повідомленні РНБО.

Після з цієї адреси хакери розіслали лист такого змісту: "Прошу розмістити відео на своїх ресурсах з посиланням на прес-центр штабу АТО. Коментар до відео: Успіх на маріупольському напрямі. Сьогодні наші воїни зробили черговий крок до звільнення території Донецької області від російсько-терористичних військ. Збройні сили України успішно просунулися на 1000-1500 метрів в районі селища Пікуза (Красноармійський район). Бойовики відійшли, втративши при цьому 10 чоловік убитими і одну БМП. З нашого боку втрат немає. Звертаємо увагу на те, що по Мінським домовленостям повинні перебувати під контролем України. P.S. Подробиці сьогоднішнього бою будуть оприлюднені під час брифінгу представника штабу АТО".

В РНБО нагадали, що штаб АТО публікує свої новини: в Facebook, порталі Військового телебачення України, офіційному сайті Міноборони.

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що Олександр Турчинов наголосив на необхідності ввести візовий режим з Російською Федерацією. І чим швидше - тим краще.

Популярні новини зараз
"З 23 у мене 7 людей залишилося": російський десантник записав мотивуючий ролик, запрошуючи до своїх лав ПриватБанк запустив сервіс, на який довго чекали Росіяни вже не зможуть ніколи завдати масованого удару по Україні: "Вони бісятся" В Україні зросте ціна на картоплю, яка до останнього "тримала" планку: у чому причина
Показати ще