Нещодавно група спеціалістів соціологічного центру "Рейтинг" провела опитування українців – чи насправді вони шкодують за життям у СРСР? Результати не потішили, згідно даних, більша половина все ж не може позбутися цього відчуття.

Проте, коментарі у соціальних мережах свідчать зовсім про інше – ніхто не хоче таку молодість і старість, із дефіцитом, постійними утисками та жорстким контролем, як би складно не було нам тепер, повідомляє Politeka.

"Єдиний плюс – ми тоді були молоді. Але це ніяк не пов’язано з совком, просто співпало. А повернутися? Так шо б він в домовині перекинувся", "Я прожила в СРСР більшу частину свого життя, там пройшла моя молодість. Але ні за що і ніколи я не хотіла б повернутися в цей концтабір. Те, що ми маємо зараз-жахливо, але треба йти вперед і будувати краще життя. Дорогу молодим", "Ніхто не бажає СССР. Люди хочуть нормально жити мати гроші на елементарне", " Ні в якому разі, ні. 75 років деградації. Були плюси, але, “дякуючи” Союзу, усі постсоц країни відстають у економічному розвитку від країн Європи, більше ніж на 20 років", - зазначають користувачі.

Популярні новини зараз

Надя Дорофєєва приспустила штани, щоб стати популярнішою: "З подряпинами"

"Жіночий квартал" виконав Гімн України на футбольному полі, фанати не оцінили: "Найгірше в історії"

Принесуть біду і бідність: які речі не варто купувати і зберігати в домі

Ані Лорак приголомшила радісною новиною, чекала цілий рік: "Моя особиста історія"

Показати ще

Дивіться: якість продуктів із колишніх республік СРСР

Як повідомляв портал "Знай.ua", соціологи підрахували, скільки українців відчувають ностальгію за радянськими часами.