24 серпня – це День Незалежності України. Урочиста дата для всієї країни. А для Харкова вона ще важливіша, адже саме в цей день його мешканці так само відзначають День міста. Тому, заходів та різних концертів буде величезна кількість. І ми вирішили розповісти вам афішу на День міста Харків і на День незалежності.

День міста Харків: афіша заходів

З 22 по 24 серпня в місті буде дуже жарко, в переносному сенсі. Адже саме тоді почнуть відзначати День міста Харків, і День національного прапора України та День незалежності.
До речі, така дата дня міста вибрана не до головного свята країни, все тому що, саме в цей день 74 роки тому Харків був звільнений від нацистів.

Так розпочнеться все з покладання квітів до братських могил. Це відбуватиметься 22 і 23 серпня. Так само, супроводжувати все це будуть мітинги-реквієми та громадянські панахиди.
А у всіх районах міста будуть проходити різні за масштабами заходи.
Так, наприклад, 23 серпня в національному парку імені Горького пройде святковий концерт під назвою "Зі святом, рідне місто".


А в Харківському національному театрі імені Лисенка спочатку буде проходити святковий концерт, а після нагородження всіх почесних громадян міста.
Так, 23 серпня відбудеться масштабний урочистий концерт присвячений дню міста Харків.

Всі ці святкування продовжаться і 24 серпня, у День Незалежності України. Зокрема, відбудеться покладання квітів до монумента Незалежності, святкова програма на воді вздовж Нетеченської набережної.

Популярні новини зараз

Дантес показав, де гуляє на травневі без Дорофєєвої: "Непередавана радість"

Донька київської судді, яка віддала Крим Росії і назвала українців "бидлом", вибачилася

У лісі знайшли тіло блогерки, відомої своєю сімейною ідилією: у злочині зізнався чоловік

Крадіжка століття приголомшила Київ: прощавай, квартира і 5 мільйонів

Показати ще

Так, 22 серпня в Харкові відбудеться міжнародна конференція «Вишеградська четвірка та Україна: об'єднуємо зусилля для розвитку міст». І всі міжнародні представники залишаться в місті, щоб 24 серпня привітати жителів Харкова одразу з двома святами.