У правозахисників виникли питання щодо роботи та компетентності слідства резонансної ДТП у Харкові. У слідства можуть з'явитися деякі проблеми з доказовою базою через зміну процесуального статусу другого учасника аварії – водія Touareg.

Про це заявив адвокат Вадим Володарський, - передає Обозреватель.

"Якщо особу допитували в якості свідка, то ці свідчення не можуть бути використані проти даної особи, який потім стає підозрюваним або обвинуваченим. Тому, насправді, досить цікаве питання: якщо експертизи, проведені в цій справі, ґрунтуються в тому числі на свідченнях водія Volkswagen Touareg, то чи будуть ці свідчення, і відповідно побудовані на них експертизи, визнані допустимими доказами і використовуватися в кримінальному провадженні", - говорить він.

Тому, щоб переконатися у компетентності слідства, за словами адвоката, потрібно детально вивчити документи. А про що саме в них йдеться, наразі він сказати не може. Тому питань до роботи слідчих ще залишається дуже багато.

Популярні новини зараз

На 101 році життя помер політик, який мав вплив на президента РФ: "Ти не правий"

Вєрка Сердючка несподівано здійснила мрію коміка Юрія Ткача: "Чекав цього 20 років"

У лісі знайшли тіло блогерки, відомої своєю сімейною ідилією: у злочині зізнався чоловік

Крадіжка століття приголомшила Київ: прощавай, квартира і 5 мільйонів

Показати ще

Нагадаємо, водій Volkswagen Touareg Геннадій Дронов поскаржився на те, що за ним стежаь. Навіть, коли він перебував у лікарні, біля його палати постійно перебувало кілька невідомих.

Як раніше повідомляв портал "Знай.ua", другий учасник трагічного ДТП в Харкові Геннадій Дронов в цьому році потрапляв ще в одну аварію.