У п’ятницю, 20 жовтня, обрали запобіжних захід у вигляді тримання під вартою протягом двох місяців 20- річній мажорці Олені Зайцевій, яка влаштувала криваву ДТП у Харкові. Юрист Іван Ліберман висловив свою думку з приводу того, як можуть далі розгортатися обставини, та на що піде захист, аби "відмазати" винуватицю.

Як пише УНІАН, Ліберман переконаний, що за першої ж можливості Зайцеву відправлять додому з електронним браслетом. Можливо навіть і двох місяців чекати не доведеться, якщо адвокати подаватимуть апеляцію.

Також не могли не помітити той факт, що підсудна не промовила жодного слова, очевидно, адвокати добре попрацювали зі студенткою, та пояснили, як себе поводити, щоб "не прикопалися".

"Мовчання, яка зберігає студентка, теж піде їй тільки на користь. Перше - це підозрювана відразу відмовляється давати будь-які свідчення, посилаючись на статтю Конституції" нічого не буду про себе свідчити. Не маючи ніяких попередніх показань, це дає право адвокатам і родичам швиденько створити версії, з якої причини сталася ДТП", - говорить Ліберман.

Популярні новини зараз

Пишні груди Олі Полякової викликали подив у українців: "Прекрасний силікон"

Син Потапа та Ірини Горової перетворився на справжнього чоловіка: "Фіксує красу"

"Холостяк" Микита Добринін показав, хто чекає його зі зйомок, і це не Даша Квіткова: "Краса"

Ольга Сумська змінила образ, "відмовилася" від довгого волосся і карих очей: "Дуже екстравагантно"

Показати ще

За словами юриста, зараз почнуться всілякі "втрати свідомості за кермом", "несправні гальма" чи інші проблеми з авто. Одразу з'явиться кілька "незалежних експертиз", які підтвердять несправність чи дефект якихось запчастин.

Не міг оминути Ліберман і тему фінансову. Як він зазначив, виплати в якості "матеріальної та моральної шкоди" можуть суттєво вплинути на вирок.

"У нас за гроші, на жаль, багатьом можна закрити рот. І потерпілі, родичі загиблих підуть до нотаріуса, напишуть заяву, що отримали певну суму, ніяких претензій до водія не мають і в подальшому не будуть", - додав юрист.

За інформацією юриста, вже зараз захисники харківської мажорки "працюють" з потерпілими.


Дивіться про події із зали суду

Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", у Харкові знайшли ще одну жертву смертельного Лексуса. 18-річний син упізнав матір в морзі.