Деякий 25-річний Луї Падрон з Аргентини почав процес перевтілення, коли йому було всього 14 років. Ще тоді ярого прихильника фентезі не влаштовувала його занадто "людська" зовнішність, тому він вирішив стати ельфом. За всі десять років молодий чоловік витратив 35 тисяч доларів на пластичні операції.

Він вже зробив пластику V-зони обличчя, ліпосакцію, ринопластику, змінив колір очей і форму вух, а також відбілити шкіру, скорегував підборіддя і переніс трансплантацію волосся.

Також хлопець повідомив шанувальникам, що вже зважився на ще одну операцію, але, як оазалось, результат перетворення не влаштував молодої людини. Луї прийшов на телешоу Botched, де пластичні хірурги допомагають учасникам удосконалювати зовнішність.

Популярні новини зараз

Дан Балан зворушив Тіну Кароль романтичним жестом до її 36-річчя: "Дорога..."

Як Пугачова й Галкін: пара з різницею у 34 роки показала шалене кохання

Нова кохана колишнього Ані Лорак показала їхнє сімейне щастя - двоє "діток"

"Стане матусею", - 45-річна Наталія Могилевська заінтригувала українців

Показати ще

Також він повідомив, що незадоволений занадто довгим обличчям, випираючим підборіддям, дивним носом і вухами.

"Це не те вчинене маленьке эльфийское особа, про яку я мріяв", — зізнався він.

Знай.uа нагадує, що Єгор Холявин відомий тим, що кардинальним чином змінив свою зовнішність за допомогою безлічі операцій.

Після 15 пластичних операцій скандальна зірка "Дому-2" зважився на нове втручання. Цього разу він захотів виправити розміри свого дітородного органу. Про це повідомляє Super.ru

Переглянути відео можна за посиланням.

"Твій красень тепер стане більше", - коментує докторка інтимної пластичної хірургії.

У той же час Оксана Самойлова, дружина репера Джигана і, за сумісництвом, мати трьох дітей, вже давно дивує громадськість кардинальними змінами своєї зовнішності. Ще кілька років тому дівчина виглядала ось так:

Сама Самойлова стверджує, що зробила собі тільки груди. За словами експертів, Оксана зверталася до хірургів, і не раз. Жінка поставила вініри, змінила форму губ, щік, підборіддя, зробила ендоскопічний ліфтинг, який перетворив всі її обличчя, а також була проведена ринопластика.