Деякий 25-річний Луї Падрон з Аргентини почав процес перевтілення, коли йому було всього 14 років. Ще тоді ярого прихильника фентезі не влаштовувала його занадто "людська" зовнішність, тому він вирішив стати ельфом. За всі десять років молодий чоловік витратив 35 тисяч доларів на пластичні операції.

Він вже зробив пластику V-зони обличчя, ліпосакцію, ринопластику, змінив колір очей і форму вух, а також відбілити шкіру, скорегував підборіддя і переніс трансплантацію волосся.

Також хлопець повідомив шанувальникам, що вже зважився на ще одну операцію, але, як оазалось, результат перетворення не влаштував молодої людини. Луї прийшов на телешоу Botched, де пластичні хірурги допомагають учасникам удосконалювати зовнішність.

Популярні новини зараз
Стильна Катерина Кухар вразила неймовірним образом згадавши про основний закон Грози, похолодання і навіть смерчі: яка погода прийде в Україну 30 червня, прогноз Наталки Діденко Катя Осадча зізналася, що остаточно "розклеїлася", не допомагає навіть підтримка Горбунова: "Почала здаватися" Володимир Зеленський згадав загиблого друга з "Кварталу 95": "Дайте смердючої дешевої горілки"
Показати ще

Також він повідомив, що незадоволений занадто довгим обличчям, випираючим підборіддям, дивним носом і вухами.

"Це не те вчинене маленьке эльфийское особа, про яку я мріяв", — зізнався він.

Знай.uа нагадує, що Єгор Холявин відомий тим, що кардинальним чином змінив свою зовнішність за допомогою безлічі операцій.

Після 15 пластичних операцій скандальна зірка "Дому-2" зважився на нове втручання. Цього разу він захотів виправити розміри свого дітородного органу. Про це повідомляє Super.ru

Переглянути відео можна за посиланням.

"Твій красень тепер стане більше", - коментує докторка інтимної пластичної хірургії.

У той же час Оксана Самойлова, дружина репера Джигана і, за сумісництвом, мати трьох дітей, вже давно дивує громадськість кардинальними змінами своєї зовнішності. Ще кілька років тому дівчина виглядала ось так:

Сама Самойлова стверджує, що зробила собі тільки груди. За словами експертів, Оксана зверталася до хірургів, і не раз. Жінка поставила вініри, змінила форму губ, щік, підборіддя, зробила ендоскопічний ліфтинг, який перетворив всі її обличчя, а також була проведена ринопластика.