Письменниця Оксана Забужко дала інтерв'ю "РБК-Україна", в якому висловила всі свої побоювання з приводу Росії. Вона впевнена, що після розвалу РФ потік місцевих жителів хлине в Україну.

Цілий світ письменниця представляє у вигляді величезного пазла, в якому країни лише частину, в тому числі і Україна. Вона зазначає, що на даний момент ніхто не може сказати про подальший розвиток ситуації у світі. Всі прогнози на майбутнє Оксана називає тыканьем пальцем в небо і письменством фентезі.

Нагальним життєвим інтересом України Забужко вважає перемогу над Росією. Саме тому кожна ситуація в будь-якій точці світу для країни має розглядатися з позиції того, наскільки вона наближає до краху РФ. І тільки так.

Саму письменницю зараз більше хвилюють не глобальні питання, а конкретні загрози, які знаходяться у всіх під носом.

Популярні новини зараз

Леонов з "Татусевих доньок" втратив маму: легенді театру було 85

Олег Боднарчук присоромив Тіну Кароль через премію Yuna: "Кумир епохи, на якого ми заслужили"

Помер найстаріший актор світу Норман Ллойд, йому було 106

Молодий патрульний загинув у ДТП на мотоциклі, сумує вся Україна: залишилася дружина і двоє дітей

Показати ще

"Наприклад, хтось в українській владі стурбований тим, що в одному тільки Києві коштують більше 75 000 квартир так званої "первинки"? Я розумію, що всі ці нові житлові квартали ростуть, як гриби після дощу, зовсім не з "Містобудівної" метою - будуються для відмивання грошей, для легалізації капіталів. Але це вже вимахали по всій Україні цілі новозбудовані міста - "під ключ"! Не встигаєш озирнутися, бац - де вчора був сквер, сьогодні виріс хмарочос! Варто, двома-трьома віконцями на цілий квартал світиться - "більше в селі ніхто не живе", - пояснює письменниця.

Забужко дивується тому, хто ж буде заселяти всі ці порожні квартири. І ймовірність масового переселення росіян її зовсім не влаштовує. Вона не приховує, що вважає ці споруди частина плану когось більш далекоглядного й поінформованого, ніж вона сама. І тому цілком можливо, зазначає Оксана, що готується план "великого переселення народів" після того, як в Росії почнеться безглуздий і нещадний бунт.

Як раніше повідомляв портал "Знай.іа", знаменита українська волонтерка Яна Зінкевич отримала нагороду в Римі.